Коли я повернулася з «Сучасного бібліотекаря», у мене була мрія: відпочити нарешті, бо жоден проект у мене не забирав стільки сил. І колектив дружно відправив мене у відпустку, яка пройшла надзвичайно цікаво: я хворіла на бронхіт, а ще «підтягувала хвіст»: робила презентацію проекту на обласний конкурс «Бібліотекар третього тисячоліття». На «сучасному» я багато дізналася про проекти та ефективні презентації, і мені хотілося зробити все ідеально. Взагалі цікаво не повторюватись, кожного разу перевершувати себе. Отак, потихеньку кашляючи, я «набивала руку» під мамин акомпанемент: «Коли ти вже перестанеш вчитися і подумаєш про своє здоров'я?» А що мама може ще сказати, знайшовши мене під компом о другій ночі? А я якраз колір рамочки підбираю.
Напередодні дня бібліотек мені разом з Надією Золотарьовою (Луганська ОУНБ ім. О. Горького) випала можливість з робочим візитом відвідати Чернівці. Нас гостинно зустріла у себе Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Михайла Івасюка.
Мета флешмобу: продемонструвати обізнаність бібліотечної молоді в літературі та вміння підібрати твір на будь-яку тематику, привернути увагу до книги, прорекламувати свою бібліотеку.
В межах соціального напряму роботи Молодіжної секції УБА влітку 2014 року було проведено конкурс фотографій «Я – молодий, сучасний бібліотекар!» з метою створення календаря на 2015 рік, де об’єднати цікаві та неформатні образи членів Молодіжної секції.
13-24 липня 2014 року в м.Київ проходитиме третій заключний етап проекту “Сучасний бібліотекар-2», організований програмою «Бібліоміст».
© Молодіжна секція УБА, 2026
Go Top

We Are Social