• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Субота, 18 жовтня 2014 00:00

Конкурс фотографій «Я – молодий, сучасний бібліотекар»!

В межах соціального напряму роботи Молодіжної секції УБА є ідея створити календар на 2015 рік,  де об’єднати цікаві та неформатні образи членів молодіжної секції під лозунгом «Я – молодий, сучасний бібліотекар».
 
 
Ми молоді, креативі, завзяті у нас шалене бажання розказати, що ми вміємо і можемо, постійно вчимось і можемо навчити інших! Давайте покажемо світові СЕБЕ у інтер’єрах НАШИХ бібліотек!
 
Цей конкурс задуманий в межах Молодіжної секції УБА для привернення уваги до професії бібліотекаря. Творчість, індивідуальність і креатив вітається! 
 
12 кращих фотографій переможців фотоконкурсу будуть опубліковані в календарі на 2015 рік. Макет календаря буде наданий всім бібліотекам України для його друку тими, хто зможе це зробити. 
 
ГОЛОВНА УМОВА - Ви повинні бути присутнім на фотографії. 
 
ПРАВИЛА ФОТОКОНКУРСУ:
До участі в конкурсі допускаються фото на тему «Я – молодий, сучасний бібліотекар». Фото повинні бути оригінальними і яскравими!
 
УМОВИ:
1 . Кожна робота приймається в електронному вигляді у форматі JPEG, мінімальний розмір фото від 800 Кб. Файли надсилати на електронну адресу керівника проекту Білій Ларисі(Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва) seagal2002@ukr.net. 
2. Кількість робіт від одного учасника - не більше 3-х (трьох).
3. Участь у конкурсі можуть взяти тільки дійсні члени МС УБА.
4. Термін закінчення прийому робіт - 31 серпня 2014 року.
5. Окрім фото необхідно надіслати інформацію про учасника конкурсу: ПІБ, номер членського квитка УБА, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.
6. Пам'ятайте про авторські права! (обов’язково вказати ім’я автора фото).
 
До участі в конкурсі НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ:
1. Фото, які можуть образити інших учасників конкурсу;
2. Фото рекламного характеру;
3. Фото, оброблені в фоторедакторі;
4. Фото і кліпарти , викачані з Інтернету: фотографії повинні належати саме вам!
 
Додана вами фотографія буде модеруватись, після чого буде опублікована на сторінці МС УБА в Facebook (при виконанні вищевказаних правил). У разі порушення правил фото буде видалено.
 
Фотороботи, які пройдуть попередню модерацію, будуть доступні для всіх на сторінці МС УБА в Facebook, де відповідно буде відбуватись відкрите голосування, 6 фоторобіт, які наберуть найбільшу кількість голосів увійдуть до календаря, і ще 6 робіт будуть відібрані окремо, шляхом закритого голосування адміністрації МС УБА.
 
Визначення переможців конкурсу відбудеться в період з 1 вересня по 25 вересня  2014 (включно).
 
* Організатор залишає за собою право не прийняти роботи, що не відповідають загальній концепції і цілям фотоконкурсу. 
 
Переглянуто 265