• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Важливо прочитати

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації - частина потужної громадської організації, яка об’єднує молодих фахівців бібліотечної галузі зі всієї України.

Основа нашої філософії - розбудова бібліотечної сфери через підвищення престижу професії, формування радикально нового погляду на роботу бібліотекаря в очах користувачів та органів самоврядування.

З моменту створення Секції її діяльність поступово набирає обертів, що робить участь престижним атрибутом молодого бібліотекаря.

Для нас важлива кожна нова людина, яка вступає до Секції і починає працювати, адже це новий свіжий погляд, який стає у пригоді. Важливою складовою успіху нашої команди є злагодженість і спільна робота усієї Секції, бо наша сила - в єдності! Якщо Ви молоді й активні, любите працювати в команді, маєте ідеї, які хотіли б впровадити і бажаєте приєднатися до Секції, зауважте, що робота потребує цілковитої віддачі та відповідальності. Ми не гонимося за кількістю учасників, ми шукаємо дійсно цікавих та професійних особистостей, яким є що показати і які можуть вдало доповнити нашу команду.

Молодіжна секція УБА – твоя територія успіху. 

Read 4210 times