• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Підтримати секцію

Діяльність Молодіжної секції УБА ресурсно підтримується у відкритий спосіб прихильниками та членами Всеукраїнської громадської організації "Українська бібліотечна асоціація" та здійснюється за рахунок волонтерської роботи членів Секції.

Щодня ми ініціюємо та впроваджуємо у практику бібліотечної галузі нові ідеї та проекти, реалізуємо загальнодержавні програми та навчаємо молодих спеціалістів.

Якщо Ви знайомі з роботою Секції, підтримуєте наші ініціативи та небайдужі до соціального збагачення нації через посилення ролі бібліотек та їхнього впливу на соціум, пропонуємо долучитися до нашої справи та допомогти будь-яким зручним для Вас способом:

  1. Морально - коментарями та поширенням інформації про Секцію у соціальних мережах; розповісти друзям та колегам про роботу Секції; розмістити посилання на наш сайт у себе на сторінці, у своєму блозі або на форумі.
  2. Своєю інтелектуальною власністю - долучитися до написання статей та публікацій на бібліотечну тематику; знімати та монтувати відеоролики.
  3. Матеріально - призова та сувенірна продукція для відзначення та заохочення  молодих, креативних, ініціативних бібліотекарів.
  4. Фінансовоякщо Вам подобається те, як ми працюємо, ми будемо вдячні за вашу фінансову підтримку.

Ми створили Фонд підтримки молодих бібліотекарів, який буде формуватись за рахунок внесків (від 25 грн.) членів Секції та тих, хто її підтримує.  Ми прорахували економічну ефективність Молодіжної секції УБА. 

Ekonomichna cinnist

Планується, що кожен член Секції раз на рік зможе підтримати такий Фонд своїм внеском.  Зібрані кошти будуть використані для реалізації ініціатив Молодіжної секції та фінансової підтримки участі молодих бібліотекарів у заходах УБА та в інших міжнародних ініціативах.

Сплатити власний внесок Ви можете:

готівкою  під час заходів УБА;

через онлайн-сервіс на порталі УБА;

переказавши добровільні пожертвування на банкiвськi реквiзити УБА:

ВГО «Українська бібліотечна асоціація»

код ЄДРПОУ - 21656118

р/р 26007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу: добровільні пожертвування у Фонд молодих бібліотекарів_________(ПІБ).

Копії квитанцій про оплату внеску просимо надсилати на електронну адресу Секції smb-uba@ukr.net.

Даний Фонд плануємо також поповнювати за рахунок написання проектів та грантів членами Секції.

Ми готові і прагнемо змін у бібліотечній галузі вже сьогодні! Долучайтеся і разом ми зможемо змінити стереотипи та створити прогресивну систему бібліотечних послуг, яка буде прикладом для наслідування!

Члени Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації!

Read 4808 times