• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Уже сьомий рік поспіль Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації організовує акцію «Таємний Миколай». Хоч зараз ми всі переживаємо дуже складний період нашого життя і мрія на цей момент у нас з вами одна на всіх – це ПЕРЕМОГА! Ми все ж таки вирішили додати трішки відчуття свята кожному з вас, адже подарунок від Св. Миколая цього року має отримати кожен.

Як і минулого року адміністрація МС УБА вирішила провести акцію не тільки для молоді Асоціації, а й для молодих духом членів Української бібліотечної асоціації :)

«Таємний Миколай» – це новорічний обмін подарунками, у якому кожен учасник, член Української бібліотечної асоціації, надсилає подарунок іншому випадково обраному члену Асоціації, і, відповідно, отримує подаруночок від свого таємного Миколайчика.

Заявки на участь приймаються до 3 грудня, після чого всі вони рандомно перемішуються і кожен член Української бібліотечної асоціації отримує повідомлення з побажаннями про подарунок та адресою іншого учасника, якому ви маєте зробити подарунок.

Розсилка листів з контактними даними для Таємних Миколаїв буде здійснюватись до 7 грудня. Подарунки необхідно вислати поштою не пізніше 15 грудня.

Для того, аби взяти участь в Акції необхідно:

1. Бути членом Української бібліотечної асоціації та сповістити про своє бажання взяти участь у новорічній Акції МС УБА, заповнивши відповідну форму до 3 грудня. Намагайтеся максимально описати у своєму листі, що ви хотіли б отримати, а що ні, або дещо про свої хобі, щоб ваш Миколайчик міг підібрати подарунок, який вам точно сподобається!

2. До 7 грудня ви отримати інформацію про учасника акції, для якого станете таємним Миколайчиком (і тс-с-с, то має бути таємниця).

3. Придумати та передати до 15 грудня  поштою (або іншим шляхом) подарунок обраному учаснику акції до Нового 2023 року. Поставтеся до обрання подарунка з душею та пам’ятайте, що це не спосіб позбутися речей, які вам не потрібні. Ви також залишаєте за собою право вказати своє прізвище на подарунку чи залишатися анонімним Миколайчиком. Просимо вас зберігати трек-код своєї посилки на випадок, якщо посилка загубиться.

4. Викласти фото чи подяку Вашому Таємному Миколаю в групі Молодь УБА у Фейсбук.

Кожен член Української бібліотечної асоціації молодий за віком і за духом може стати анонімним Миколайчиком, треба лише виявити бажання та фантазію. І пам’ятайте, давши згоду стати Миколайчиком і не виконавши обіцянки, ви залишите когось без подарунка і тим самим засмутите колегу, який чекає на новорічний сюрприз.

Отже, не зволікайте і долучайтесь до Акції!

Через недостатню кількість конкурсних світлин поданих на Конкурс фотографій "Мій внесок у ПЕРЕМОГУ!", відбір трьох переможців шляхом відкритого голосування на офіційний сторінці Молодіжної секції у Facebook, на жаль, не відбувся.

Але..! Зі всіх світлини, які були опубліковані в альбомі Конкурсу на нашій офіційний сторінці у Facebook, ми традиційно зробили тематичний календар на 2023 рік. Як і раніше, календар створено до Всеукраїнського дня бібліотек, 30 вересня 2022 року, який буде надіслано на електронну пошту до всіх бібліотек країни.

Завантажити Календар на 2023 рік можна тут.

Дякуємо нашим учасникам Конкурсу за їхні вагомі внески у нашу Перемогу в російсько-український війні та активну участь у Конкурсі, креатив, творчість, підтримку, доброту та людяність на своєму фронті роботи!

Все буде Україна!

11

Уже понад 100 днів наша сильна і незламна країна гідно бореться за свою свободу, незалежність, суверенітет, щасливе майбутнє та мир у всьому світі. Ми бібліотекарі, як і наші відважні, мужні воїни ЗСУ, ТрО, працівники ДСНС, волонтери, лікарі та всі інші, хто наближає нас до перемоги, теж працюємо над перемогою у російсько-українській війні.

У цей складний для кожного з нас 2022 рік Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації традиційно оголошує конкурс фотографій «Мій внесок у ПЕРЕМОГУ!». Адже у  кожного з нас свій фронт боротьби, ми на своєму хочемо, можемо і будемо робити вагомі внески задля мирного неба над Україною.

Мій внесок у ПЕРЕМОГУ

 Попри те, що, на жаль, під час бойових дій багато бібліотек зазнали руйнувань та пошкоджень, їхнє  функціонування й надалі продовжується для наших користувачів. У бібліотеках нашої держави відбуваються спеціальні заходи для ВПО та всіх, хто цього потребує. Це психологічні та юридичні консультації, тренінги, зустрічі, курси української мови, відволікальні ігри для дітей, майстер-класи, перегляди мультфільмів та документальних фільмів, екскурсії тощо. А ще у бібліотеках плетуть маскувальні сітки, готують їжу для військових і переселенців, відкривають пункти гуманітарної допомоги та проводять навчання першої медичної допомоги.

 

Усі учасники, які бажають взяти участь у Конкурсі, мають надіслати фото, на якому буде зображено як саме і чим ви допомагаєте у шляху до Перемоги, який ваш особистий внесок або вашої бібліотеки. 

ГОЛОВНА УМОВА – ви, як учасник(ця), обов’язково маєте бути на фотографії.

 

 ПРАВИЛА КОНКУРСУ ФОТОГРАФІЙ:

 

1. Кожна робота приймається в електронному вигляді у форматі JPEG, мінімальний розмір фото від 800 Кб.  Файли необхідно надсилати на електронну адресу Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації: smb-uba@ukr.net

2. Кількість робіт від одного учасника – не більше 3-х (трьох) за різною тематикою.

3. Участь у конкурсі можуть взяти тільки дійсні індивідуальні члени Української бібліотечної асоціації або 1 представник офіційного партнера Асоціації у 2022 році віком до 35 років.

4. Термін закінчення прийому робіт – 1 вересня 2022 року.

5. Окрім фото необхідно надіслати інформацію про учасника конкурсу: ПІБ, номер членського квитка/посвідчення офіційного партнера Української бібліотечної асоціації у 2022 році, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.

6. Зазначте назву до фотографії та додайте стислий опис про ваш вагомий внесок у ПЕРЕМОГУ! 

7. Пам’ятайте про авторські права (обов’язково вкажіть ім’я автора фото, якщо це не заявник)!

8. На світлині має бути зображений заявник – представник молоді Української бібліотечної асоціації та сам процес допомоги   (плетіння сіток, консультації чи надання гумдопомоги тощо).

Фотороботи, які пройдуть попередню модерацію, будуть доступні для всіх на сторінці Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації у Facebook, де відповідно буде відбуватися відкрите голосування.

 

Три світлини, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають цінні призи від Молодіжної секції.

Відкрите голосування на сторінці секції триває по 15 вересня 2022 року (включно).

 

Також традиційно 12 світлин адміністрація секції відбере для створення календаря.

 

Організатори мають право використовувати отримані на конкурс роботи з метою популяризації інших проєктів Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації та створення фотобанку секції.

 

Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація оголошує набір у VІІІ Зимову школу молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації, що пройде 14-17 лютого 2022 р. у м. Яремче Івано-Франківської обл.

Під час Щорічної та звітно-виборної конференції ВГО Українська бібліотечна асоціація пройшло LIVE-ШОУ від номінантів Всеукраїнського конкурсу «Творчий злет: молодий бібліотекар року 2021».

Вже шостий рік поспіль Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації організовує акцію «Таємний Миколай».

Цього року адміністрація МС УБА продовжує традицію та проводить акцію не тільки для молоді Асоціації, а й для молодих духом членів Української бібліотечної асоціації :)

«Таємний Миколай» - це новорічний обмін подарунками, в якому кожен учасник, член Української бібліотечної асоціації надсилає подарунок іншому випадково обраному члену Асоціації, й, відповідно, отримує подаруночок від свого таємного Миколайчика.

З 1 квітня по 1 вересня тривав прийом робіт на Всеукраїнський конкурс «Творчий злет: молодий бібліотекар року». Цього року було подано 13 заявок з Дніпропетровської, Закарпатської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької областей. 12 з них пройшли технічний відбір та були оцінені конкурсним журі.

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації долучилася до роботи XIІ Львівського міжнародного бібліотечного форуму (15-18 вересня 2021 р.).

Цьогоріч ми вирішили провести круглий стіл на тему «Інстаграм і ТікТок: на зустріч з користувачем бібліотеки».

Ось і завершився конкурс фотографій 2021 «Книга, яка змінила моє життя». Дякуємо всім учасникам за ваші неперевершені і творчі роботи, активну участь у Конкурсі, ваше натхнення, креатив, азарт та максимальну передачу емоційного стану від важливих книг у вашому житті!

За результатами відкритого голосування на сторінці Молодіжної секції УБА у Facebook обрано переможців Конкурсу!

Цього дня тахікардія отримала відгул. Потужний сабвуфер додає потужності. Аж стіни дрижать і вібрує підлога. То «Тихої вечірки “GoodSilentPartyIV» кликала до бібліотечних локаціях поговорити й потанцювати у прямому ефірі RadioSkovoroda.

28 серпня у 13 бібліотеках водночас проходила тиха вечірка в навушниках. Головною локацією стала Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука.

Page 1 of 22