• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Історія успіху Барди Євгенії


Що для вас означає Українська бібліотечна асоціація? Для мене – це об’єднання активних, талановитих, досвідчених, кваліфікованих спеціалістів зі всієї України, які розвивають бібліотечну галузь та формують бачення бібліотеки майбутнього.

З чого ж почалася моя участь в УБА?

Пам’ятаю, близько року назад, я сиділа і мудрувала над тим як краще сформувати позитивний імідж своєї книгозбірні та підвищити престиж професії бібліотекаря, і разом з тим залучити нових користувачів. Ось і натрапила в Інтернет на заявку для членства в Молодіжній секції УБА. Як на мене, під головні умови я підходила: вік до 35 років, активна, відповідальна … :) Але ж думаю: куди мені простому сільському бібліотекареві до незалежної всеукраїнської громадської організації та її учасників, які працюють в обласних та районних бібліотеках України?! Та все ж я наважилась і заповнила анкету на вступ до МС УБА, а вже через декілька днів до мене на електрону пошту надійшов лист-підтвердження, що я  стала дійсним членом Молодіжної секції УБА. Цій новині я дуже зраділа.

В результаті я отримала: море позитиву, океан професійного спілкування з молодими, активними колегами, ну і звісно – допомогу у постійному професійному розвитку, обмін набутим досвідом, можливість командної роботи,  а також багато–багато іншого цікавого та іноді неочікуваного!

Ставши членом МС УБА я отримала змогу писати свої статті, висловлювати свою думку на сайті  МС УБА і сторінках  в соціальних мережах, отримувати на електрону пошту щоквартальний бюлетень «Бібліомолодь» і багато іншої професійної інформації для себе та своєї бібліотеки. Саме найцікавіше для мене стало те, що відтоді я можу приймати участь в конкурсах, семінарах, тренінгах,  проектах, конференціях, організованих УБА чи МС УБА.

В пошуках чогось нового для себе, я натрапила на сайті секції на конкурс фотографій «Я – молодий, сучасний бібліотекар-2014!», який мене дуже зацікавив. Конкурс був задуманий в межах "Соціального напряму" Молодіжної секції УБА для привернення уваги до професії бібліотекаря. Пройшовши всі умови  конкурсу, моя фотографія була опублікована на сторінці МС УБА в Facebook.  

Для мене цей конкурс здався дуже легким - фото я зробила, умови пройшла, а от набрати найбільшу кількість голосів виявилося не так вже й просто! Ось тут і почалася боротьба за місце у календарі…

Одна з найочікуваніших подій 2015 року: макет календаря «Я – молодий, сучасний бібліотекар!» з обличчями молодих бібліотекарів - членів Молодіжна секція УБА був готовий! І я все ж таки здобула бажану перемогу у конкурсі фотографій, а моє фото потрапило в 12-ку найкращих фоторобіт! (За розробку макету особисто дякую Бондаренко Ганні з Дружківської центральної міської бібліотеки ім. Л.Українки Донецької обл. Календар вийшов чудовим!) 

В подальшому я планую продовжувати роботу з МС УБА, зростати, ставити перед собою амбітні плани та досягати їх, кожного дня змінювати себе і свою бібліотеку.

Дорогі друзі! Я закликаю вас бути активними у своєму професійному житті! Долучатися до Української бібліотечної асоціації і Молодіжної секції, ставати учасниками професійних семінарів, тренінгів, конкурсів та пропонувати свої ідеї, отримувати реальні шанси для їх реалізації у вашій роботі!

Пам’ятайте, про що говорить відома істина: "Якщо хочеш, аби щось було зроблено, - зробіть це самі!"

Read 1174 times