• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Історія успіху Вікторії Всяких

У бібліотечній професії не буває людей випадкових. Такі люди зазвичай у нас на довго не затримуються.

Я теж ніколи не бачила себе бібліотекарем, хоча моя мама бібліотекар і виховувала мене «по-бібліотечному». Треба сказати, що ще змалку я полюбляла читати і мені хотілось прочитати якомога товстішу книгу. Це прагнення штовхало досягати поставленої цілі: спочатку були книжечки, де більше малюнків, ніж тексту, потім – книги сторінок на двадцять. І от я вже «ковтала» чималенькі книги за день. Поки інші діти на канікулах «гасали» на велосипедах, для мене не було нічого кращого, як посидіти і почитати книжку.

Йшли роки. І ось, коли настав час вступу до навчального закладу, я обрала бібліотечну професію як тимчасову, як першу, що спала на думку. Виявилось, що немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. Так після навчання я почала працювати у бібліотеці.

Професія мене дійсно зацікавила. Я знаходила якісь цікавинки і вдень, і вночі, і вдома, і на роботі. Шукала нові можливості для власного і професійного розвитку.

Краєм вуха щось чула про Молодіжну секцію УБА. Але все відкладала зі вступом. Здавалось, що зроблю це потім або не вистачало часу, чи взагалі вагалась як мене приймуть. Так пройшло довгих 6 років, які стали б, можливо, для мене трохи простішими, якби я раніше наважилась на цей крок – на вступ до МС УБА. І от я все-таки зробила це – стала членом УБА та Молодіжної секції. Можна сказати, що майже відразу мене захопив вир бібліотечного життя.

Для мене Молодіжна секція як муза, котра надихає, коли нібито уже все й нічого не виходить, все набридло і нових ідей немає. А тепер їх купа, море, океан: поряд з тобою, тільки простягнути руку і все. Тепер мені здається, я на самій вершині успіху!

Здавалося б, я стала членом секції всього 2 місяці тому. Ну що такого можна отримати, досягти за цей короткий час? Але, ви не повірите, це можливо! Одна поїздка до Польщі на зустріч польських і українських бібліотекарів чого тільки варта. Тут я отримала одразу й все: досвід, спілкування, навчання, інформацію, натхнення.

Гадаю, це можна назвати успіхом. Безумовним, безперечним успіхом. Коли хочеться діяти, прагнути до розвитку, навчатись новому і просто бути бібліотекарем!

Вікторія Всяких,

м. Херсон

Read 846 times