Відбулася міжнародна конференція «New Experience of Libraries in the Context of Environmental Changes» у Литві. Протягом трьох днів, з 3 по 5 травня 2023 р., голова та заступниця голови Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації Катерина Косинська та Анастасія Літашова, а також членкиня Президії Асоціації Іванна Щербина надихалися досвідом колег з усього світу в м. Клайпеда.
Вдалося відвідати бібліотеки Литви і трохи зазирнути в роботу колег.







Анастасія Літашова, заступниця директора Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки,
Вишиванка – унікальний український оберіг. У кожному її візерунку – код захисту від злих думок, поглядів і нещасть. Цікаво, що кожен регіон має свій орнамент. Тому, з давніх часів українці визначали, звідки родом людина.
Запускаємо флешмоб у фейсбуці до Всесвітнього дня вишиванки «Орнамент незламного народу».
Як долучитися?
Кожен учасник одягає вишиванку і робить фото з книгою, де говориться про орнаменти вашого краю, тобто звідки сам учасник (до композиції фото можна додати рушник, вишиванку, скатертину тощо, де вишиті ті орнаменти, які ви презентуєте).
Далі – завантажуєте своє фото з книгою та гештегом #Орнамент_незламного_народу по 19 травня включно. В описі додаєте коротку інформацію про книгу: ПІБ автора і назву книги, з якою ви на фото, а також область звідки ви та символічні орнаменти вишивки вашого краю (регіону). Також додаєте коротенький опис про те, що саме символізують орнаменти вишивки у вашому регіоні.
Наприклад: #Орнамент_незламного_народу
Зайченко В. «Вишиванки Чернігівщини»
Для цього краю характерні білі вишивки. Геометричний або рослинний орнамент вишивається білими нитками або ж із украпленням червоного і чорного. Виконується дуже дрібними стібками, що нагадує бісерні вишивки, характерні для чернігівських сорочок. Використовувалися дуже тонкі нитки, що вимагало від рукодільниць надзвичайної майстерності.
Чернігівська область (Полісся)
Зберігайте українську цінність, наш генетичний код нації – вишиванку!
Все буде Україна!
«Бібліотечній справі потрібна молодь. Молодь – це майбутнє! Радію, що всі активні та молоді об'єдналися у секції МС УБА»
Оксана Бруй, президентка ВГО
Українська бібліотечна асоціація (УБА)
Ось таким гаслом президентки УБА Оксани Бруй розпочався VI Міжнародний форум молодих бібліотекарів ВГО Українська бібліотечна асоціація «Бібліотека: наш простір змін» , що відбувся 20 квітня , онлайн на платформі Zoom.
Під час Форуму ми говорили, ділилися досвідом та пропозиціями, які можна реалізувати надалі українським бібліотекам під час війни в Україні, а саме:
- бібліотечний простір як територію змін – послуг, функцій, івентів та пристосування до нових реалій під час воєнного стану в Україні;
- українських бібліотечних працівників, які через вторгнення окупантів були змушені виїхати за кордон та працювати в бібліотеках за кордоном;
- а також про те, які корективи внесла російсько-українська війна у роботу бібліотек за кордоном та чи вплинуло тимчасове проживання громадян України на їх сферу бібліотечної діяльності.
Перша частина Форуму – досвід іноземних колег. І розпочала її спікерка з Латвії Ілона Гіруцька, бібліограф Резекненської міської центральної бібліотеки . Під час свого виступу Ілона розповіла про підтримку України та українців у важкі часи російсько-української війни, про досвід та вплив на роботу Резекненської міської центральної бібліотеки ситуації в Україні. Діяльність та активність бібліотеки для підтримки українців з моменту повномасштабного вторгнення.
Про досвід литовської бібліотеки розповіла Агні Гумуліаускієні , бібліотекарка з культурних та освітніх заходів публічної бібліотеки Шяуляйського муніципалітету, членкиня Молодіжної секції Литовської бібліотечної асоціації. Тема доповіді: «Бібліотека об'єднує нації: роль литовських бібліотек в інтеграції українців». Під час презентації учули про залученість литовських бібліотек до адаптації українців у Литві, переважно дітей, і про нові послуги, заходи, простори, адже литовські бібліотеки активно працюють для інтеграції українців.
Третя спікерка Форуму – Яаніка Таппо, завідувачка відділу літератури на іноземних мовах Таллінської центральної бібліотеки, членкиня Клубу молодих професіоналів Асоціації естонських бібліотекарів. Пані Яаніка розповіла про Таллінську центральну бібліотеку та її роботу з біженцями. Таллінська центральна бібліотека – найбільша публічна бібліотека у невеликій Естонії. З початком війни у бібліотеці ввели послуги, щоб допомогти українцям краще зануритися в естонське суспільство.
Друга частина Форуму – про досвід роботи українських колег у нових реаліях.
І розпочала її Ніка Хворостенко, методистка Харківської спеціалізованої музично-театральної бібліотеки.
Бібліотечний проект воєнного щоденника #Ukraine_asks_for_help
Поділилася розповідю про існування проекту воєнного щоденника #Ukraine_asks_for_help, що розпочався з першого дня війни і триває до сьогодні, про реакції на нього наших читачів та мистецької спільноти, виставкову історію та який досвід було набуто завдяки цьому проекту.
Наталія Дацько, бібліотекарка ІІ категорії, КЗ ЛОР "Львівська обласна бібліотека для юнацтва імені Романа Іваничука"
З життя нашого штабика: волонтерський центр як найвдаліший проект Бібліотеки Іваничука
Організація волонтерської діяльності у стінах бібліотеки, інтеграція внутрішньо переміщених осіб у бібліотечний колектив, бібліотечні будні у реаліях війни.
Ніна Ковалець, провідна методистка КУ "Чернівецька обласна бібліотека для дітей".
Бібліотека як територія змін: досвід роботи з дітьми-переселенцями
Розповіла про діяльність Чернівецької обласної бібліотеки для дітей у період повномасштабної російсько-української війни. Показується, як бібліотекарі згуртувалися, щоб тримати культурний фронт та надавати інформаційну підтримку дітям ВПО та Буковини. Бібліотека представлена як місце безпеки та свободи, волонтерський осередок, центр гуманітарної допомоги та психологічної реабілітації. Особливу увагу приділяється опису організації зайняти із каністерапії, а також зимового табору для дітей, де ті мали змогу отримати екологічне освіту та розвивати свою творчість. Діти мали змогу виготовляти різноманітні вироби з непотрібних промов, патріотичні обереги та подарунки для воїнів ЗСУ, плести маскувальний костюм, робити світловідбивачі у вигляді прапора України.
Олена Баранець, бібліотекарка І категорії Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки
Бібліотека соціально-культурний та освітній простір для ВПО
У доповіді розповіла про соціальні проекти, безкоштовні консультації від кар'єрної радниці ООН, психологічні студії від психологів з Харкова, про заходи, які були організовані для ВПО та за участю ВПО, благодійні акції, свята для дітей ВПО, екскурсії для ВПО та майстер-класи.
Ольга Малашенко, бібліотекарка Харківської обласної бібліотеки для дітей
Діяльність Харківської обласної бібліотеки для дітей та дитячих бібліотек Харківщини під час війни
Розповіла про діяльність бібліотеки з перших місяців війни, незламність та віру в Перемогу.
Юрій Левченко, завідувач відділу інформаційно-бібліографічної роботи Наукової бібліотеки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова
Інформаційний проти бібліотек України повномасштабне вторгнення Російської Федерації
Розкривши інформаційну діяльність бібліотек у сучасних умовах російсько-української війни, висвітлив просвітну діяльність бібліотек спрямовану на інформування населення в умовах повномасштабного вторгнення; волонтерську допомогу вінтрішньо переміщеним особам; заходи з протидії російській пропаганді в українському суспільстві.
Юля Саянок, директорка КЗ "Центральної бібліотеки Чорноострівської селищної ради".
"Бібліотека: наш простір змін"
Поділилася про те, як у бібліотеці відкрито Дитячий простір для дітей ВПО.
Богдан Ланін, бібліотекар І категорії Дніпропетровської обласної універсальної бібліотеки імені Першоучителів слов'янських Кирила та Мефодія
Сердечний рух життя: коли читання надихає...заспокоює....
Книга - арт терапія, як невід'ємні складові сучасної бібліотеки
Ірина Назарова, завідувачка відділу обслуговування Костопільської міської публічної бібліотеки Комунального закладу "Центр культурних послуг" Костопільської міської ради
Психосоціальна підтримка населення в умовах війни
Психосоціальна підтримка у м.Костопіль розпочала свою активну діяльність у листопаді 2022 року. У рамках співпраці Костопільської районної організації Товариства Червоного Хреста України та Костопільської міської публічної бібліотеки КЗ "Центр культурних послуг" Костопільської міської ради проводяться заходи щодо збереження психічного здоров'я, подолання наслідків пережитого стресу. За цей період учасниками зустрічей стали діти з числа ВПО, дітки та підлітки, які потребують підтримки, похилого віку.
Наталія Журавель, директорка КЗ "Охтирська громадська бібліотека".
Створення креативного культурного простору "Фабрика добра та відпочинку" в Охтирській центральній публічній бібліотеці
Впровадження проекту «Фабрика добра та відпочинку» в Охтирській центральній публічній бібліотеці спільно з Товариством Червоного Хреста України за програмою ВRAVO. Мета проекту: сприяти соціальній реінтеграції та психологічному розвантаженню громадян Охтирської міської територіальної громади, ВПО з ПТРС (посттравматичний стресовий розлад) – наслідками воєнних дій, шляхом створення культурного креативного простору «Фабрика добра та відпочинку» на базі комунального закладу , де мешканці Охтирської територіальної громади матимуть змогу психологічно розвантажитись завдяки ефективній організації змістовного, креативного, культурного дозвілля
І завершила цьогорічний форум Анастасія Літашова, завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки
Мандрівна бібліотека: двічі евакуйовані
У доповіді викладено досвід підвійної евакуації бібліотеки 2014 та 2022 років. Висвітлені аспекти запуску роботи закладу з нуля; показані кейси практичної роботи та послуг для клієнтів.
Такий довгоочікуваний VІ Міжнародний форум молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації відбувся! Війна внесла свої корективи і змусила пристосуватися до нелегких умов життя українців, які залишилися в Україні та тих, які були змушені стати біженцями на територіях інших країн. За цей час українські та закордонні бібліотеки змінили свій формат роботи, адже вторгнення окупантів значно вплинуло на бібліотечну роботу.
Бібліотечна молодь не перестає активно і наполегливо працювати і викладатися на повну роботу в сучасних реаліях. Незважаючи на постійні тривоги, обстріли, вимкнення світла, ми продовжуємо робити своє діло та наближуємо победу! Ми відчуваємо величезну підтримку від багатьох країн і щиро вдячні колегам за допомогу!
Працюємо на перемогу!
Оксана Шикула, завідувачка сектору обліку та контролю Чернігівської міської
центральної бібліотеки ім. М. М. Коцюбинського; заступниця голови Молодіжної
секції ВГО Українська бібліотечна асоціація.
Презентації спікерів Форуму розміщено тут (доступні для дійсних членів та партнерів Асоціації).
The Youth Section of the Ukrainian Library Association invites you to take part in the VI International Forum of Young Librarians of the ULA, which will be held online on the Zoom platform.
Forum organizer: Youth Section of the Ukrainian Library Association.
The topic of the Forum: ‘Library: Our Space for Change’
The full-scale invasion to Ukraine by Russian occupation forces has been going on for more than a year. Unfortunately, the invaders have been ruthlessly destroying civilian infrastructure, including our cultural front - libraries. Some of them have been destroyed to the ground, some are beyond reparations, and some have been partially destroyed or heavily damaged.
But we, librarians, like the whole Ukraine, are confidently fighting and defending our book front and continue to work in the libraries that have remained and those that need to be restored. It is the work and development of libraries in the context of military operations that will be the main issue of the Forum.
During the Forum we will talk about:
- library space as a territory of change - services, functions, events and adaptation to new realities during martial law in Ukraine;
- Ukrainian librarians who were forced to go abroad due to the invasion of the occupants and work at libraries abroad;
- what adjustments the Russian-Ukrainian war has made to the work of libraries abroad and whether the temporary residence of Ukrainian citizens has made any impact on their sphere of library activity.
Are you ready to talk about it? If you are a young librarian who is directly or tangentially related to the list of these issues, then be sure to share with us your experience and suggestions that can be implemented in the future activities of Ukrainian libraries.
Don’t miss this opportunity and register for the VI International Forum of Young Librarians in the form
This Forum aims to bring together young librarians to discuss new and relevant trends of activity. This is a great chance to discover new opportunities in the profession, exchange ideas and results of library initiatives, meet colleagues from Ukraine and abroad, and establish new partnerships.
The programme of the event includes reports, presentations, discussions and debates, networking and informal communication.
Forum languages: Ukrainian, English.
P. S. We are open, so we will be happy to welcome experienced members of the Ukrainian Library Association (over 35 years old inclusive) at the Young Forum! Do not hesitate and register in the form.
The deadline for submitting a report to the Forum is April 4. Based on the results of the selection, the organizing committee may include your report in the main programme or reject it. The notification of inclusion (rejection) of the report in the Forum programme will be sent to your personal e-mail address on April 5.
Requirements for the report: 15 minutes for speech + 5 minutes for questions and presentation. Presentations will be posted in a special section of the website of the Ukrainian Library Association.
Registration for participants is open until April 16, 2023 by the following link.
Participants of the Forum may be full members or representatives of official partners of the Association.
- online participation of young people of the Ukrainian Library Association (under 35 years old inclusive), includes consecutive interpretation from English, certificate.
- online participation of members/representatives of official partners of the Ukrainian Library Association (over 35 years old), includes consecutive interpretation from English, certificate.
The Forum will be held online on the Zoom platform free of charge.
See you at the Forum of Young Librarians of the Ukrainian Library Association!
Contacts of the Organizing Committee: smb-uba@ukr.net,
tel. 093 817-59-37, 095 014-85-87 (Kateryna)
Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація запрошує взяти участь у VI Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА, що відбудеться онлайн на платформі Zoom.
Організатор Форуму: Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація.
Тема Форуму – "Бібліотека: наш простір змін"
Більше року триває повномасштабне вторгнення російських окупаційних військ на територію України. На превеликий жаль, окупанти безжально знищують цивільну інфраструктуру, зокрема нашу культурну матрицю – бібліотеки. Деякі з них знищені дощенту, деякі не підлягають ремонту, а якісь зруйновані частково чи значно пошкоджені.
Але ми, бібліотекарі, як і вся Україна, упевнено боремося та захищаємо права наших користувачів на читання, освіту, саморозвиток, доступ до інформації та продовжуємо працювати в бібліотеках, що залишилися неушкодженими, та у тих, які потребують відновлення. Саме робота та інновації бібліотек в умовах воєнних дій будуть головним питанням Форуму.
Під час Форуму ми поговоримо про:
- бібліотечний простір як територію змін – послуг, функцій, подій та пристосування до нових реалій під час воєнного стану в Україні;
- українських бібліотекарів, які через вторгнення окупантів були змушені виїхати закордон та працюють в бібліотеках інших країн;
- корективи, які внесла російсько-українська війна у роботу бібліотек інших країн та чи вплинуло тимчасове проживання громадян України на діяльність наших іноземних колег.
Готові говорити про це? Якщо ти – молода бібліотекарка чи бібліотекар, яка/ий має досвід з цих питань, запрошуємо поділися ним з нами. Також будемо вдячні за ідеї та пропозиції, які можна реалізувати у діяльності українських бібліотек.
Не пропусти такої нагоди та реєструйся на участь у VІ Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА за формою.
Наш Форум – це зустріч молодих бібліотекарів для обговорення нових актуальних напрямів діяльності. Це також чудова можливість відкрити для себе нові обрії у професії, обмінятися ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, познайомитись з колегами з України та світу, налагодити нові партнерства.
У програмі заходу – доповіді, презентації, обговорення та дискусії, знайомства, нетворкінг та неформальне спілкування.
Робочі мови Форуму : українська, англійська. Буде забезпечено послідовний переклад з англійської на українську.
PS Ми відкриті, тож будемо раді привітати досвідчених членів ВГО Українська бібліотечна асоціація (віком понад 35 років включно) на Форумі молодих! Не зволікайте та реєструйтесь за формою.
До 31 березня триває набір учасників Форуму із доповіддю. За результатами відбору організаційний комітет може включити вашу доповідь до основної програми чи відхилити. Повідомлення про включення (відхилення) доповіді до програми Форуму надіде на адресу особистої електронної пошти 1 квітня.
Вимоги до доповіді: 15 хв. виступу + 5 хв. запитання, супровід виступу презентацією. Презентації будуть розміщені у спеціальному розділі на порталі ВГО Українська бібліотечна асоціація.
Програма форуму тут.
Реєстрація для учасників відкрита до 16 квітня 2023 року за покликанням .
Учасниками Форуму можуть бути дійсні члени або 1 представник офіційного партнера Асоціації (як стати членом Асоціації або оновити членство читайте тут ).
Форум відбудеться онлайн на платформі Zoom на безоплатній основі. За результатами Форуму учасники отримають електронні сертифікати.
До зустрічі на Форумі молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації!
Контакти Організаційного комітету: smb-uba@ukr.net ,
тел. 093 817-59-37, 095 014-85-87 (Катерина)
22 січня – День Соборності України. У цей нелегкий час ми об'єдналися і мужньо боремося за свою незалежність, суверенітет та волю.
Соборність української державності означає, що Україна має, не тільки свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну, а й доказує всьому світу, що українці незламні, а Україна непоборна!
З нагоди державного свята Дня Соборності України Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації проводить флешмоб «Книжковий ланцюг єдності» у соцмережі “Фейсбук”.
Як взяти участь?
Кожен учасник робить фото з книгою, автор якої має бути саме з тієї області звідки й сам учасник (книги можуть бути і сучасних письменників, і класиків).
Далі ви завантажуєте своє фото з книгою та гештегом #Книжковий_ланцюг_єдності по 22 січня включно. В описі додаєте коротку інформацію про книгу: ПІБ автора і назву книги, а також область звідки ви й автор родом. Також можете додати ще й патріотичне гасло України.
Наприклад:
#Книжковий_ланцюг_єдності
Макс Кідрук «Доки світло не згасне назавжди», Рівненська область.
Все Буде Україна!
Уже сьомий рік поспіль Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації організовує акцію «Таємний Миколай». Хоч зараз ми всі переживаємо дуже складний період нашого життя і мрія на цей момент у нас з вами одна на всіх – це ПЕРЕМОГА! Ми все ж таки вирішили додати трішки відчуття свята кожному з вас, адже подарунок від Св. Миколая цього року має отримати кожен.
Як і минулого року адміністрація МС УБА вирішила провести акцію не тільки для молоді Асоціації, а й для молодих духом членів Української бібліотечної асоціації :)
«Таємний Миколай» – це новорічний обмін подарунками, у якому кожен учасник, член Української бібліотечної асоціації, надсилає подарунок іншому випадково обраному члену Асоціації, і, відповідно, отримує подаруночок від свого таємного Миколайчика.
Заявки на участь приймаються до 3 грудня, після чого всі вони рандомно перемішуються і кожен член Української бібліотечної асоціації отримує повідомлення з побажаннями про подарунок та адресою іншого учасника, якому ви маєте зробити подарунок.
Розсилка листів з контактними даними для Таємних Миколаїв буде здійснюватись до 7 грудня. Подарунки необхідно вислати поштою не пізніше 15 грудня.
Для того, аби взяти участь в Акції необхідно:
1. Бути членом Української бібліотечної асоціації та сповістити про своє бажання взяти участь у новорічній Акції МС УБА, заповнивши відповідну форму до 3 грудня. Намагайтеся максимально описати у своєму листі, що ви хотіли б отримати, а що ні, або дещо про свої хобі, щоб ваш Миколайчик міг підібрати подарунок, який вам точно сподобається!
2. До 7 грудня ви отримати інформацію про учасника акції, для якого станете таємним Миколайчиком (і тс-с-с, то має бути таємниця).
3. Придумати та передати до 15 грудня поштою (або іншим шляхом) подарунок обраному учаснику акції до Нового 2023 року. Поставтеся до обрання подарунка з душею та пам’ятайте, що це не спосіб позбутися речей, які вам не потрібні. Ви також залишаєте за собою право вказати своє прізвище на подарунку чи залишатися анонімним Миколайчиком. Просимо вас зберігати трек-код своєї посилки на випадок, якщо посилка загубиться.
4. Викласти фото чи подяку Вашому Таємному Миколаю в групі Молодь УБА у Фейсбук.
Кожен член Української бібліотечної асоціації молодий за віком і за духом може стати анонімним Миколайчиком, треба лише виявити бажання та фантазію. І пам’ятайте, давши згоду стати Миколайчиком і не виконавши обіцянки, ви залишите когось без подарунка і тим самим засмутите колегу, який чекає на новорічний сюрприз.
Отже, не зволікайте і долучайтесь до Акції!
Через недостатню кількість конкурсних світлин поданих на Конкурс фотографій "Мій внесок у ПЕРЕМОГУ!", відбір трьох переможців шляхом відкритого голосування на офіційний сторінці Молодіжної секції у Facebook, на жаль, не відбувся.
Але..! Зі всіх світлини, які були опубліковані в альбомі Конкурсу на нашій офіційний сторінці у Facebook, ми традиційно зробили тематичний календар на 2023 рік. Як і раніше, календар створено до Всеукраїнського дня бібліотек, 30 вересня 2022 року, який буде надіслано на електронну пошту до всіх бібліотек країни.
Завантажити Календар на 2023 рік можна тут.
Дякуємо нашим учасникам Конкурсу за їхні вагомі внески у нашу Перемогу в російсько-український війні та активну участь у Конкурсі, креатив, творчість, підтримку, доброту та людяність на своєму фронті роботи!
Все буде Україна!
Уже понад 100 днів наша сильна і незламна країна гідно бореться за свою свободу, незалежність, суверенітет, щасливе майбутнє та мир у всьому світі. Ми бібліотекарі, як і наші відважні, мужні воїни ЗСУ, ТрО, працівники ДСНС, волонтери, лікарі та всі інші, хто наближає нас до перемоги, теж працюємо над перемогою у російсько-українській війні.
У цей складний для кожного з нас 2022 рік Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації традиційно оголошує конкурс фотографій «Мій внесок у ПЕРЕМОГУ!». Адже у кожного з нас свій фронт боротьби, ми на своєму хочемо, можемо і будемо робити вагомі внески задля мирного неба над Україною.
Попри те, що, на жаль, під час бойових дій багато бібліотек зазнали руйнувань та пошкоджень, їхнє функціонування й надалі продовжується для наших користувачів. У бібліотеках нашої держави відбуваються спеціальні заходи для ВПО та всіх, хто цього потребує. Це психологічні та юридичні консультації, тренінги, зустрічі, курси української мови, відволікальні ігри для дітей, майстер-класи, перегляди мультфільмів та документальних фільмів, екскурсії тощо. А ще у бібліотеках плетуть маскувальні сітки, готують їжу для військових і переселенців, відкривають пункти гуманітарної допомоги та проводять навчання першої медичної допомоги.
Усі учасники, які бажають взяти участь у Конкурсі, мають надіслати фото, на якому буде зображено як саме і чим ви допомагаєте у шляху до Перемоги, який ваш особистий внесок або вашої бібліотеки.
ГОЛОВНА УМОВА – ви, як учасник(ця), обов’язково маєте бути на фотографії.
ПРАВИЛА КОНКУРСУ ФОТОГРАФІЙ:
1. Кожна робота приймається в електронному вигляді у форматі JPEG, мінімальний розмір фото від 800 Кб. Файли необхідно надсилати на електронну адресу Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації: smb-uba@ukr.net
2. Кількість робіт від одного учасника – не більше 3-х (трьох) за різною тематикою.
3. Участь у конкурсі можуть взяти тільки дійсні індивідуальні члени Української бібліотечної асоціації або 1 представник офіційного партнера Асоціації у 2022 році віком до 35 років.
4. Термін закінчення прийому робіт – 1 вересня 2022 року.
5. Окрім фото необхідно надіслати інформацію про учасника конкурсу: ПІБ, номер членського квитка/посвідчення офіційного партнера Української бібліотечної асоціації у 2022 році, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.
6. Зазначте назву до фотографії та додайте стислий опис про ваш вагомий внесок у ПЕРЕМОГУ!
7. Пам’ятайте про авторські права (обов’язково вкажіть ім’я автора фото, якщо це не заявник)!
8. На світлині має бути зображений заявник – представник молоді Української бібліотечної асоціації та сам процес допомоги (плетіння сіток, консультації чи надання гумдопомоги тощо).
Фотороботи, які пройдуть попередню модерацію, будуть доступні для всіх на сторінці Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації у Facebook, де відповідно буде відбуватися відкрите голосування.
Три світлини, які наберуть найбільшу кількість голосів, отримають цінні призи від Молодіжної секції.
Відкрите голосування на сторінці секції триває по 15 вересня 2022 року (включно).
Також традиційно 12 світлин адміністрація секції відбере для створення календаря.
Організатори мають право використовувати отримані на конкурс роботи з метою популяризації інших проєктів Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації та створення фотобанку секції.
Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація оголошує набір у VІІІ Зимову школу молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації, що пройде 14-17 лютого 2022 р. у м. Яремче Івано-Франківської обл.
We Are Social