• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Історія успіху Чепурко Юлії

До лав Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації я вступила лише у червні 2014 року. Але здається, що за ці вісім місяців минуле ціле життя! Ставши членом Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації  я отримала дуже багато. Членство у організації дала мені нові знайомства. Я отримала море нових вражень, нові знання. Переді мною відчинилися  нові можливості та перспективи. Хоча, мабуть, варто викладати факти, а не емоції.

Завдяки регулярній розсилці від “сектантів” я стала слідкувати за діями та заходами ГО УБА, проглядати грантові можливості. Бажання прийняти участь в деяких з них спонукало мене вдосконалювати власні знання. Цьому також сприяло те, що молодіжна секція регулярно проводить різноманітні навчальні та пізнавальні вебінари. Так, я не лише дізналася про існування ресурсу VideoScribe, а ще й навчилася робити в ньому власне відео. Той вебінар став настільки для мене вчасним! Адже якраз наближався Всеукраїнський день бібліотек. Створений мною анонс нашого заходу до свята викликав не абиякий інтерес. Роботою, на яку надихнув мене цей вебінар зацікавились як користувачі, так й керівництво ВНЗ.

Завдяки тим же вебінарам я вдосконалила свої знання з роботою у відео редакторі. Разом із керівництвом бібліотеки вдосконалювали свої знання з PR. Приймаючи участь у заходах Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації я стала куратором бібліотуризму по Миколаєву. Це змусило мене вдосконалювати власні краєзнавчі знання. Чекаю на туристів. Адже людина має весь час навчатися!

Будучи членом МС УБА я вперше стала учасником щорічної Конференції УБА «Бібліотек@ – територія єдності». Де, крім всього, познайомилася із колегами з інших бібліотек України й значно розширила коло свого спілкування

Це дуже приємно усвідомлювати, що у нашій бібліотечній спільноті є така кількість активних, креативних молодих людей, які працюють на імідж бібліотеки як сучасного соціального інституту, а бібліотекаря - як обізнаного, талановитого громадянина, що має чітку життєву позицію.

Яскравим спалахом стала для мене ІІ Зимова школа молодого бібліотекаря. То був шквал нової інформації, позитивних вражень, корисного досвіду. То був цілковитий відрив від буденності та здійснення мрій. Як для мене, то досвід подібних заходів цілком змінює уяву про те, що таке бібліотечна діяльність й  бібліотечна спільнота взагалі. Подібні заходи надихають, змушують щось робити, якось змінювати на краще буденність, модернізувати, поспівати за швидкістю змін сучасного інформаційного суспільства.

Та, мабуть, найбільшим досягненням саме для мене стало те, що завдяки членству в МС УБА мені та, навіть, не мені, а нам, вдалося вивести на Всеукраїнський рівень проект у якому я виступала ініціатором. Маленька ідея, що осяйнула мене під час планової роботи з розробки схеми виставки та плану масових заходів на наступний рік, перетворилася у цілий проект - “Бібліотекарі рекомендують...” сьогодні має понад 150 відгуків, а участь у ньому беруть бібліотекарі з усієї України!

Тож, на мою думку, Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації - то однозначний шлях до успіху, вдосконалення й самореалізації!

Чепурко Ю.В.

Read 1220 times

Related items

Історія успіху Лаптєвої Лариси

Що таке успіх? Думаю, не одна людина міркувала над цим питанням, адже на перший погляд просте поняття починає асоціюватися з досить різними речами. У когось успіх асоціюється зі славою, визнанням чи відносним везінням у будь-якій справі, у інших - з багатством та великими статками.

Історія успіху Жерьобкіної Яни

Лише рік тому я стала членом Молодіжної Секції УБА, проте для себе я вже досягла певних результатів: стала учасником Польсько-українського форуму молодих бібліотекарів, познайомилася з дружнім колективом МС, взяла участь у конкурсах, що проводилися УБА.

Історія успіху Федоренко Оксани

У вересні 2014 я стала членом молодіжної секції УБА. Деякий час пішов на те. щоб ознайомитися з основними напрямками діяльності секції. Завдяки розсилкам, що періодично надсилаються на пошту від МС УБА я дізналася, що потрібна людина, яка може бути керівником проекту «Читай! Формат не має значення.» Мене така пропозиція зацікавила, тож відправивши інформацію про себе я отримала згоду від координаторів, і з того часу виконую покладену на мене роботу.