• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Історія успіху Федоренко Оксани

У вересні 2014 я стала членом молодіжної секції УБА. Деякий час пішов на те. щоб ознайомитися з основними напрямками діяльності секції. Завдяки розсилкам, що періодично надсилаються на пошту від МС УБА я дізналася, що потрібна людина, яка може бути керівником проекту «Читай! Формат не має значення.» Мене така пропозиція зацікавила, тож відправивши інформацію про себе я отримала згоду від координаторів, і з того часу виконую покладену на мене роботу.

Свій членський внесок я оплатила онлайн УБА на сайті, тож не маю відповідних чеків, але думаю ця інформація має бути в базі бібліотечної асоціації.

Робота в проекті "Читай! Фортмат не має значення" надзвичайно цікава, адже для ведення сайту доводиться постійно в тонусі: шукати нову інформацію, спілкуватися з людьми. Також є можливість знайомитися з новими людьми та проектами в яких вони працюють, в будь якому випадку, така робота розширює кругозір. Наразі в команді перебуває ще дві особи - Рубан Марія Рівенська ОНМБ (приблизно раз на місяць готує статтю на якусь цікаву тему), та Катерина Безрукава з Жовтоводскької ЦБС, яка не може зараз виконувати свої обов'язки в зв'язку з сімейним станом, але обіцяла повернутися.

Що стосується планів, то вони направлені на якісне наповенння сайту, популяризацію презентацій книг та роботи бібліотек України, і        звісно, про досвід наших колег за кордоном.

За моєю ініціативою на цьому тижні були проведені роботи на сайті (трохи змінено дизайн) для більш зручного користування відвідувачами. У всіх своїх соціальних мережах виставляю мотиватори про користь читання, перепощую заходи інших бібліотек про презентації книг. Ну і просто роблю все, що від мене залежить, щоб люди прагнули до розвитку та самовдосконалення через читання.

Read 1185 times

Related items

Історія успіху Лаптєвої Лариси

Що таке успіх? Думаю, не одна людина міркувала над цим питанням, адже на перший погляд просте поняття починає асоціюватися з досить різними речами. У когось успіх асоціюється зі славою, визнанням чи відносним везінням у будь-якій справі, у інших - з багатством та великими статками.

Історія успіху Чепурко Юлії

До лав Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації я вступила лише у червні 2014 року. Але здається, що за ці вісім місяців минуле ціле життя! Ставши членом Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації  я отримала дуже багато. Членство у організації дала мені нові знайомства. Я отримала море нових вражень, нові знання. Переді мною відчинилися  нові можливості та перспективи. Хоча, мабуть, варто викладати факти, а не емоції.

Історія успіху Жерьобкіної Яни

Лише рік тому я стала членом Молодіжної Секції УБА, проте для себе я вже досягла певних результатів: стала учасником Польсько-українського форуму молодих бібліотекарів, познайомилася з дружнім колективом МС, взяла участь у конкурсах, що проводилися УБА.