• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Thursday, 25 January 2018 09:51

Шукаємо спікерів на III Форум молодих бібліотекарів, 12-13 квітня 2018 р., м. Львів

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації оголошує про набір спікерів на ІІІ Форум молодих бібліотекарів, що відбудеться 12-13 квітня 2018 р. у м. Львів (Центр Митрополита Андрія Шептицького Українського католицького університету). 

Тема цьогорічного Форуму – «Бібліотеки та сталий розвиток суспільства». 

Світова бібліотечна спільнота активно долучилася до підтримки досягнення Цілей сталого розвитку ООН до 2030 після їх проголошення. Інфраструктура, персонал, включеність у соціальний простір роблять бібліотеку перспективним агентом Цілей сталого розвитку. Українські бібліотеки мають необхідний потенціал для активного долучення у загальносвітові процеси підтримки Глобальних цілей сталого розвитку. Проте відсутність інформації про ефективні практики, впроваджені в інших бібліотеках України та світу, гальмує більш системне включення бібліотек у підтримку Цілей. Саме тому Форум молодих бібліотекарів має на меті зібрати успішні кейси реалізації проектів, спрямованих на підтримку Цілей сталого розвитку, в Україні та закордоном. Форум-2017

Учасниками форуму стануть понад 50 молодих бібліотекарів зі всієї України, а також молоді професіонали із Латвії та Білорусії.

В програмі заходу - виступи спікерів, презентації та обговорення, знайомства та неформальне спілкування.

Запрошуємо спікерів поділитись досвідом, теоретичним та практичним, в бібліотечній та культурній сферах успішного упровадження послуг у бібліотеках України, які просувають Цілі сталого розвитку ООН.

Приклади того, як бібліотеки можуть сприяти реалізації порядку денного ООН з питань сталого розвитку до 2030 p., читайте тут.

Реєстрація доповідачів за посиланням триває до 1 березня 2018 року.

Відібраним спікерам організатори Форуму покривають 50% реєстраційного внеску на Форум. Проїзд та проживання за рахунок спікера.

З додаткових питань: smb-uba@ukr.net, 097 657 25 40.

Робочі мови Форуму: українська, англійська.

Про те як відбувся ІІ Форум молодих бібліотекарів у 2017 р. читайте тут.

 

 

 

Read 2030 times