• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

«Бібліотекарі рекомендують...»

 

Для тих, хто читає...

Ви бібліотекар, полюбляєте читати та хочете поділитися своїми враженнями від прочитаного? Тоді проект «Бібліотекарі рекомендують…» створено саме для вас!

Ви не маєте відношення до бібліотечної професії, але теж полюбляєте читання і не можете уявити без нього свого життя? Тоді наш проект створено і для вас!

Мета проекту:

- покращити стереотипний образ бібліотекаря, створити його позитивний імідж як активної, інтелектуальної, енергійної, творчої людини;

- розвіяти міф про те, що суспільство не читає;

- надавати дружні поради до читання користувачам бібліотечних послуг та усім охочим;

- знайти охочих для обговорення книги, що вразила.

12115872

Як можна долучитися до проекту?

Все просто!

Прочитали книгу, вона Вас вразила (приємно чи не дуже, це не має значення).

Напишіть відгук на 2-3 тисячі знаків, знайдіть в Інтернеті якісне фото обкладинки та приєднайте її до свого відгуку.

Вишліть відгук у форматі Word та якісне фото обкладинки (окремим файлом) на адресу керівника проекту Юлії Чепурко: julchepurko@gmail.com та  не забудьте вказати своє ім’я та прізвище, місце роботи (за бажанням). Якщо Ви не бібліотекар, ми змінемо рубрику на бажану Вами.

Ми розмістимо ваш відгук на сайті «Читай! Формат не має значення!» в спеціальному розділі "Відгуки".

Ви також можете роздруковувати вже готові відгуки та створювати власний дайджест дружніх порад читачам та друзям.

Зауважте!

Надавши свій відгук до проекту, Ви надаєте право іншим бібліотекарям/бібліотекам використовувати його в не комерційних цілях задля створення інших інформаційних дайджестів. Безумовно, ваше ім’я як автора відгуку має бути зазначене.

Не варто писати занадто великий текст, наша мета - лише зацікавити користувачів, а полотна все одно до кінця читатися не будуть.

Не займайтеся плагіатом, ми всі вміємо користуватися Інтернетом і писали реферати, а статті з Вікіпедії занадто добре упізнаються. За не унікальні анотації, що видані за свої, у наші часи можна отримати… дивимося закон про авторське право.

Пишіть власні враження. Навіть якщо книга вам не сподобалася, Ваш відгук може стати приводом для обговорення, а «у суперечці народжується істина» (с).

 І головне! Пам’ятайте: «Читай, формат не має значення!»

Read 5693 times