• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Проект «Активні громадяни»

top-photo-300x180

Українська бібліотечна асоціація, а саме Молодіжна секція УБА, стала партнером Британської Ради в Україні у межах проекту «Активні громадяни».

В Україні проект спрямований на набуття молоддю знань і навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі 

молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах, та надання їм знань і навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Основні компоненти проекту включають:

- тренінгові семінари для молоді, які охоплюють вміння ефективної взаємодії для кращого розуміння місцевих громад і глобальної взаємозалежності, питання сталого розвитку для запровадження позитивних змін, навички планування і менеджменту проектів;

- поширення учасниками отриманих знань у своїх громадах серед молоді;

 - проекти соціальної дії, які будуть розроблятися і запроваджуватися учасниками програми на основі набутих знань та їх поглядів на потреби розвитку своїх громад.

Британська Рада здійснюватиме часткове фінансування обраних проектів. Їхнім пріоритетним напрямком є сприяння міжкультурному діалогу між Сходом та Заходом України, побудова відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття.

Активні громадяни

Від УБА фасилітаторами є члени Молодіжної секції УБА:

Гейзе Ірина (бібліотека Житомирського національного агроекологічного університету);

Мельничук Ганна-Анастасія (бібліотека Івано-Франківського національного медичного університету);

Мірчук Сергій (Барська районна бібліотека для дітей);

Федоренко Оксана (Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. І. Чижевського).

Результати проекту:

Загальна кількість учасників тренінгів, проведених фасилітаторами УБА – понад 200 осіб.

Кількість реалізованих проектів соціальної дії – 10.

22.09.2015 р. було проведено вебінар «Перспективи та можливості програми «Активні громадяни» від Британської Ради в Україні» для членів Української бібліотечної асоціації. Участь у вебінарі взяло більше 30 осіб. Запис вебінару за цим посиланням.

22 липня була ІІ творча літня майстерня "Вчимося працювати по-новому" у приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського. У заході взяли участь 26 молодих бібліотекарів області. Для них було проведено ознайомчий тренінг за програмою «Активні громадяни».

Час проведення:            початок – травень  2015

Керівник проекту:         УБА, British Council Ukraine

 

Read 3877 times