• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Tuesday, 22 November 2022 10:26

Стартує новорічна акція «Таємний Миколай» 2022!

Уже сьомий рік поспіль Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації організовує акцію «Таємний Миколай». Хоч зараз ми всі переживаємо дуже складний період нашого життя і мрія на цей момент у нас з вами одна на всіх – це ПЕРЕМОГА! Ми все ж таки вирішили додати трішки відчуття свята кожному з вас, адже подарунок від Св. Миколая цього року має отримати кожен.

Як і минулого року адміністрація МС УБА вирішила провести акцію не тільки для молоді Асоціації, а й для молодих духом членів Української бібліотечної асоціації :)

«Таємний Миколай» – це новорічний обмін подарунками, у якому кожен учасник, член Української бібліотечної асоціації, надсилає подарунок іншому випадково обраному члену Асоціації, і, відповідно, отримує подаруночок від свого таємного Миколайчика.

Заявки на участь приймаються до 3 грудня, після чого всі вони рандомно перемішуються і кожен член Української бібліотечної асоціації отримує повідомлення з побажаннями про подарунок та адресою іншого учасника, якому ви маєте зробити подарунок.

Розсилка листів з контактними даними для Таємних Миколаїв буде здійснюватись до 7 грудня. Подарунки необхідно вислати поштою не пізніше 15 грудня.

Для того, аби взяти участь в Акції необхідно:

1. Бути членом Української бібліотечної асоціації та сповістити про своє бажання взяти участь у новорічній Акції МС УБА, заповнивши відповідну форму до 3 грудня. Намагайтеся максимально описати у своєму листі, що ви хотіли б отримати, а що ні, або дещо про свої хобі, щоб ваш Миколайчик міг підібрати подарунок, який вам точно сподобається!

2. До 7 грудня ви отримати інформацію про учасника акції, для якого станете таємним Миколайчиком (і тс-с-с, то має бути таємниця).

3. Придумати та передати до 15 грудня  поштою (або іншим шляхом) подарунок обраному учаснику акції до Нового 2023 року. Поставтеся до обрання подарунка з душею та пам’ятайте, що це не спосіб позбутися речей, які вам не потрібні. Ви також залишаєте за собою право вказати своє прізвище на подарунку чи залишатися анонімним Миколайчиком. Просимо вас зберігати трек-код своєї посилки на випадок, якщо посилка загубиться.

4. Викласти фото чи подяку Вашому Таємному Миколаю в групі Молодь УБА у Фейсбук.

Кожен член Української бібліотечної асоціації молодий за віком і за духом може стати анонімним Миколайчиком, треба лише виявити бажання та фантазію. І пам’ятайте, давши згоду стати Миколайчиком і не виконавши обіцянки, ви залишите когось без подарунка і тим самим засмутите колегу, який чекає на новорічний сюрприз.

Отже, не зволікайте і долучайтесь до Акції!

Read 88 times