• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Thursday, 10 June 2021 09:33

Четверта тиха вечірка у Харкові – ефір по всій Україні

Всеукраїнська радіоакція «GoodSilentParty: Тиха вечірка в навушниках» відбудеться цьогоріч 28 серпня у Харкові. Подія проходитиме у гібридному форматі. Офлайн-локацією вечірки стане харківський ЛітМузей, звідки вестиме трансляцію львівське мандрівне радіо Skovoroda. Онлайново до головної локації зможуть приєднатися інші локації з України та непідконтрольних територій на сході.

Організовують подію Луганська обласна універсальна наукова бібліотека, Молодіжна секція ВГО Українська бібліотечна асоціація та віддані прихильники ідеї з різних культурний стихій. А головними партнерами вечірки є радіо Skovoroda, волонтерський проєкт «Будуємо Україну Разом» та Благодійний фонд Сергія Жадана.

Оскільки місія вечірки – популяризувати бібліотеки та їхню співпрацю з молодіжними ініціативами, то організатори проєкту робитимуть акцент на долученні саме бібліотек та їхніх користувачів. Ще одна надмета події – підтримати українські книги, авторів, видавництва, музикантів, митців – усіх, хто генерує український культурний продукт.

Гасло цьогорічної вечірки – «Відкритість без меж». Воно про те, що всі учасники/учасниці вечірки є абсолютно різними. Це і про релігію, переконання, ґендерну стать, захоплення, професії, колір шкіри, субкультуру, вік і таке інше. Але кожен є українцем / українкою – це об’єднує і водночас надихає бути вільними у власному самовираженні.

 

Нині команда збирає кошти на якісне втілення ідеї, зокрема надійну інтернет-трансляцію, оренду техніки, придбання інклюзивних та екологічних атрибутів для головної локації. Задля цього вечірку розмістили на платформі Спільнокошту. Підтримати ідею та наблизити її до втілення можна за покликанням: https://bit.ly/3iqqpqD

Знаходьте тиху вечірку в інстаграмі та фейсбуці.

Контактна особа:

Юлія Дубова, організаторка GoodSilentParty, бібліотекарка Goodlibrary: +38 066 818 70 43, julia.dubovaya.bird@gmail.com

 

 

Read 279 times