• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Thursday, 11 March 2021 09:02

V Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА, 22-23 квітня 2021 р.

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації запрошує взяти участь у V Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА.

Форум відбудеться тільки в онлайновому форматі.

Організатор Форуму: Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.

Тема Форуму – «Партнерство & Співпраця».

В єдності сила! Ефект синергії неможливо переоцінити, тому бібліотеки співпрацюють з бібліотеками, партнеряться з бізнесом та громадськими організаціями. Саме партнерство та співпраця у складний час відкривають нові можливості для бібліотек.

Banner IFYL 2021 ukr online


Поговоримо про це? Ти – молодий бібліотекар та бажаєш розширити зв'язки своєї бібліотеки або поділитись своїм успішним кейсом? Тоді не пропусти таку нагоду та реєструйся на участь у V Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА за формою.

Метою Форуму є зустріч молодих бібліотекарів для обговорення інноваційних напрямів діяльності. Це чудова можливість відкрити для себе нові можливості у професії, обмінятись ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, познайомитись з колегами з України та світу, налагодити нові партнерства.

У програмі заходу ‒ доповіді, презентації успішних кейсів співпраці з різними організаціями, обговорення та дискусії, знайомства, мережування та неформальне спілкування.

Очікуємо цікаві кейси від колег з Німеччини, Словенії, Литви, Естонії, Румунії та України.

Робочі мови Форуму: українська, англійська.

ПРОГРАМА ФОРУМУ

PROGRAM (ENG)

P. S. Ми відкриті, тож будемо раді вітати досвідчених членів ВГО Українська бібліотечна асоціація (віком понад 35 років включно) на Форумі молодих! Не зволікайте та реєструйтесь за формою.

До зустрічі на Форумі молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації!

 

До 10 квітня 2021 р. триває набір учасників Форуму із доповіддю. За результатами відбору організаційний комітет може включити Вашу доповідь в основну програму чи відхилити. Доповідачі, внесені в програму, не сплачують реєстраційний внесок. Повідомлення про включення (відхилення) доповіді в програму Форуму надійде на адресу особистої електронної пошти 11 квітня 2021 р.

Вимоги до доповіді: 15 хв. виступу + 5 хв. запитання, супровід виступу презентацією. Презентації будуть розміщені у спеціальному розділі на порталі ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Реєстрація для учасників відкрита до 15 квітня 2021 р. за покликанням.

Учасниками Форуму можуть бути дійсні члени або представники офіційних партнерів Асоціації, які вчасно зареєструвались та сплатили реєстраційний внесок:

- онлайн участь молоді ВГО Українська бібліотечна асоціація (віком до 35 р. включно) - 150 грн., що включає послідовний переклад з англійської, сертифікат;

- онлайн участь членів / представників офіційних партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація (віком від 35 р.) - 200 грн., що включає послідовний переклад з англійської, сертифікат.

Онлайновий формат участі проходитиме на платформі Zoom.


Сплатити реєстраційний внесок Ви можете за наступними реквізитами:

ВГО Українська бібліотечна асоціація
код ЄДРПОУ - 21656118
р/рUA183209840000026007230080352
в АТ «ПроКредитБанк»
МФО 320984

Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у V Міжнародному форумі молодих бібліотекарів _________(ПІБ).

Квитанцію про сплату внеску за участь у Форумі надсилати на адресу: smb-uba@ukr.net


Контакти Організаційного комітету:
smb-uba@ukr.net, тел. 093 817-59-37, 095 014-85-87 (Катерина)

 

Read 1123 times