• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Історія успіху Косинської Катерини

«Ми знаємо, хто ми є, але не знаємо, ким ми можемо бути»

Вільям Шекспір

Членом Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації я стала у січні 2017 року. І не віриться, що час може так швидко бігти, адже рік у секції був насичений різноманітними, цікавими подіями! Я отримала море емоцій, вражень, а найголовніше, знань і бажання працювати в бібліотечній сфері й надалі.

З МС УБА я зрозуміла, що бібліотекарі змінюють світ!

Але все по порядку…)

Розпочинала я свій шлях у лавах МС УБА, як рядовий бібліотекар. Та одного разу я сказала ТАК IV Зимовій школі молодого бібліотекаря УБА, що проходила 1-4 лютого 2017 року в с. Ясиня, Рахівський р-н., Закарпатська область (гірськолижний курорт Драгобрат). Для мене заново відкрився бібліотечний світ! Я познайомилася з колегами з різних куточків України, однодумцями, які мають величезне бажання розвивати, змінювати та удосконалювати бібліотечну галузь. Участь у школі стала поштовхом до бажання працювати, до росту в роботі. Наслідком кількох місяців плідної праці стало підвищення. Мені запропонували стати Ученим секретарем Наукової бібліотеки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Ще однією важливою подією в рамках Молодіжної секції, для мене була участь у II Форумі молодих бібліотекарів Української бібліотечної асоціації «Бібліотека в тренді», що проходив 6-7 квітня 2017 року у м. Київ. Молоді, талановиті, креативні бібліотекарі з усієї України та колеги з Польщі, Румунії, Словенії та Хорватії, зібралися для обговорення проблем, обміну досвідом та бачення бібліотечного майбутнього. 

Абсолютно новою та дуже цікавою для мене стала участь у конкурсі фотографій «Родзинки бібліотечної професії», який був задуманий в межах «Соціального напряму» МС УБА для привернення уваги до професії бібліотекаря. Кращі фотографії молодих бібліотекарів, що розкривають особливості та різноманітність бібліотечної роботи, стали основою для створення календаря на 2018 рік від Молодіжної секції УБА. І моє фото є серед переможців! Дякую моїй колезі, Марієнко Альоні, бібліотекарю, дизайнеру, фотографу за чудове, переможне фото!

Протягом року я мала можливість відвідувати цікаві семінари, конференції, форуми, брати участь у конкурсах, акціях, флешмобах,  удосконалювати свої професійні знання. Нові цікаві знайомства, відкриття секретів успіху, командна робота, навчання можливості вирішувати сучасні виклики суспільства, стало для мене цінним надбанням. І все це завдяки МС УБА.

Свій успіх я асоціюю із Молодіжною секцією Української бібліотечної асоціації!

Ну і на останок, ще одна дуже цікава, мотивуюча цитата про успіх: «Вірте в себе! Вірте в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості в своїх силах, ви не зможете бути успішним чи щасливим» (Норман Вінсент Піл).

Косинська Катерина

Учений секретар Наукової бібліотеки

Національного педагогічного університету

 імені М.П. Драгоманова

Read 1610 times