• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Thursday, 26 November 2020 18:30

Переможець конкурсу «Творчий злет: молодий бібліотекар року 2020»

З 1 квітня по 19 листопада 2020 року Президією Української бібліотечної асоціації та Молодіжною секцією УБА проводився конкурс «Творчий злет: молодий бібліотекар року 2020». Він проходив в два етапи. Під час І-го етапу Конкурсу учасникам необхідно було проаналізувати свою професійну діяльність, написати есе про свій професійний та громадський досвід та заповнити онлайнову заявку. В результаті було визначено п'ятеро фіналістів.

На ІІ-го етапі Конкурсу під час щорічної Конференції ВГО "Українська бібліотечна асоціація", що проходила у зв'язку з карантином в онлайн форматі 19-20 листопада 2020 р., було визначено переможця.

Переможницею конкурсу "Творчий злет: молодий бібліотекар року 2020" стала Ільїна Жанна, бібліотекар-куратор у структурному підрозділі Молодіжний центр "М-Формація" Бердичівської центральної міської бібліотеки (Житомирська обл.).

пдл09ен

Вітаємо Жанну з перемогою і бажаємо завжди бути активною, креативною і творчою особистістю! Розквіту нових ідей та задумів, професійних звершень та оптимізму!

Також вітаємо фіналістів Конкурсу:

  • Галак Ольгу, завідувачку Чемеровецької центральної бібліотеки для дітей, Хмельницька обл.;
  • Горвасюк Наталію, зав. сектором інформаційних технологій Сторожинецької районної ЦБС, Чернівецька обл.;
  • Козирева Олександра, бібліотекара Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки;
  • Сибирьову Єлизавету, провідну бібліотекарку патентно-технічного відділу Дніпропетровської ОУНБ ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія.

Дякуємо вам за активну участь у конкурсі і гідну конкуренцію один одному. Ваш оптимізм та бажання модернізації бібліотечного середовища підтримують престиж бібліотечної сфери. Друзі, ви всі професіонали своєї справи!

Відео з церемонії нагородження дивіться за посиланням.

"Молодь – наша супер-сила!" (відгук про Конкурс)

Read 250 times