• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Wednesday, 27 November 2019 11:43

Переможець конкурсу «Творчий злет: молодий бібліотекар року – 2019»

Вже традиційно в цьому році проводився Всеукраїнський конкурс «Творчий злет: молодий бібліотекар року»-2019, в якому молоді фахівці бібліотечної справи виявляють свою професійну майстерність, творчі та професійні досягнення.

В оргкомітет цьогорічного конкурсу входили: Вікторія Польова адміністративна координаторка виконавчого офісу ВГО Українська бібліотечна асоціація, голова Молодіжної секції УБА; Катерина Косинська, вчена секретарка Наукової бібліотеки Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, заступниця голови Молодіжної секції УБА; Андрій Алієв, завідувач відділу Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва.

Конкурс проходив в два етапи. На першому конкурсанти подавали онлайнову заявку, яка передбачала написання есе про професійний та громадський досвід заявника. На другому етапі конкурсу було відібрало 3-х фіналісток, які під час щорічної Конференції Української бібліотечної асоціації 21-22 листопада 2019 р. (м. Київ) презентували свої здобутки у професійній та громадській діяльності. Виступи усіх фіналісток продемонстрували їх високий професійний рівень, вагомі надбання в бібліотечній галузі та невичерпний потенціал творчого розвитку і фахового зростання.

Шляхом відкритого голосування учасників конференції була визначена переможниця Всеукраїнського конкурсу «Творчий злет: молодий бібліотекар року»-2019. Нею стала Ольга Фікс, завідувачка відділу обслуговування користувачів Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки. Вона отримала в подарунок смарт-годинник від спонсору Конференції компанії Huawei та комплекти видань від видавництва "Ранок" та "Видавництва Старого Лева".

76751445 282025460

 Щиро вітаємо Ольгу із заслуженою перемогою та бажаємо подальших успіхів в роботі й нових творчих звершень!

Read 478 times