• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Wednesday, 30 October 2019 07:13

Членкиня журі про учасників конкурсу "Творчий злет: молодий бібліотекар року-2019"

Своїми роздумами про роботи учасників конкурсу "Творчий злет: молодий бібліотекар року-2019" поділилася директорка централізованої бібліотечної системи відділу Мелітопольської міської ради Запорізької області - Інна Єфименко.

728288 n

"На мій погляд, майже усі роботи були цікаві та оригінальні. Відчувалось, що у нашій бібліотечній спільноті багато молодих небайдужих та креативних фахівців, які прагнуть розвивати бібліотеки, впроваджувати нові ідеї, трансформувати простори та працювати заради своїх громад. Дуже порадувало те, що на конкурс були подані заявки не тільки молодих бібліотекарів з обласних та міських бібліотек, але й з сільської місцевості. Досвід багатьох конкурсантів в проектній діяльності та участь у тренінгах, семінарах, конкурсах тощо відчувався одразу, але прагнення до розвитку своїх бібліотек і відданість справі деяких учасників дуже зачепило мене особисто.

Оцінювати роботи було дуже складно, адже у кожного конкурсанта різні можливості для розвитку, а критерії для усіх однакові. Можливо, у майбутньому конкурсні роботи розглядатимуться за певними категоріями (наприклад: міський, сільський бібліотекар тощо).
Також слід зауважити, що не всі конкурсанти належним чином відредагували свої роботи (граматичні та стилістичні помилки, відсутність абзаців, відсутність пробілів між словами тощо), що також вплинуло на оцінювання. Рекомендую майбутнім конкурсантам звертати увагу не лише на зміст, але й на оформлення своїх робіт.
Я, як член журі, вітаю усіх переможців конкурсу і вважаю, що перемогу здобули дійсно найкращі. Усім конкурсантам бажаю не зупинятись на досягнутому та втілювати свої ідеї у життя заради розвитку своїх бібліотек та громад".

Read 698 times