• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Monday, 30 September 2019 10:28

Вітаємо зі Всеукраїнським днем бібліотек!

30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек! Це день усіх причетних до бібліотечної професії. оплановою та вимагає наявність найрізноманітніших вмінь і навичок.

Сучасний бібліотекар - це інформаційний провідник та аналітик, каталогізатор, психолог, вчитель, IT-спеціаліст, оратор, PR-спеціаліст, дизайнер-оформлювач, рекламний менеджер, стиліст, організатор дозвілля тощо.

Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства та зміцненню національної самосвідомості.

Бібліотекарями стають особливі люди. А в бібліотеках з давніх-давен  відчувається незвичайна аура. Кажуть, що бібліотека сама собі обирає працівників, тому так часто можна побачити в бібліотечній професії найнеочікуваніших людей.

Шановні бібліотечні працівники! Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації щиро вітає вас з професійним святом!

Бажаємо вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, нестримного бажання працювати,  гідних умов для роботи та саморозвитку!

Хай ваші відвідувачі будуть вашими помічниками у справі сприяння розвитку українського суспільства!

Об'єднані разом бібліотеки України є величезною, невичерпною рушійною силою у напрямку процвітання культури України!

Зі святом!

 

Read 304 times