• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Friday, 12 July 2019 08:17

Запрошуємо молодь УБА на 12 Форум молодих бібліотекарів Польщі, 12-13 вересня 2019 р., м. Познань

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації запрошує молодь УБА взяти участь у 12 Форумі молодих бібліотекарів Польщі, який відбудеться 12-13 вересня 2019 року у м. Познань.

12. Forum Młodych Bibliotekarzy banner ukr

Перший Форум молодих бібліотекарів Польщі відбувся у 2006 році і щороку мандрує з міста у місто, збираючи молодих бібліотекарів для обговорення актуальних та важливих професійних питань. Захід від молодих для молодих - ось так позиціонують себе організатори Форуму.

Організатори: Асоціація польських бібліотекарів

Девіз цьогорічного форуму "Bibliotekarz DO POZNANIA" - гра слів, що означає не лише відвідання столиці воєводства Великопольського, а й пізнання, можливість дізнатись більше, налагодити професійні зв’язки, обмінятись досвідом і краще пізнати професійний та культурний аспекти життя польської бібліотечної молоді.

Вперше Форум молодих бібліотекарів у Польщі приймає українську делегацію.

 Сайт Форуму

Основні теми Форуму:

1. Тут і тепер - актуальні проблеми.
Будуть обговорюватися проблеми у роботі з книгою та читачами; виклики, пов'язані з науковою діяльністю молодих бібліотекарів; бібліотечний менеджмент та маркетинг; промоцію культури.

2. Розумій своє майбутнє – перспективи, можливості, загрози.
В останні роки помітною стала потреба постійного розширення компетентностей бібліотекарів. Яких знань та професійних навичок потребує бібліотекар 21 століття? 

3. Бібліотекарі креа(к)тивні!
Як захоплення, хобі, світобачення відображаються у повсякденній роботі? Яка мотивації в роботі бібліотекаря?

Для участі у Форумі молодих бібліотекарів Польщі у складі делегації від Української бібліотечної асоціації необхідно заповнити заявку про участь, бути дійсним індивідуальним членом УБА віком до 35 років та сплатити оргвнесок за участь.
Розмір внеску - 2500 грн., що включає: внесок для участі у Форумі; послуги перекладача з польської, обіди та вечерю в рамках Форуму, проживання 3 доби у Познані (2- та 3-місні номери), інформаційний та логістичний супровід. Витрати на проїзд, часткове харчування, візові витрати – за рахунок учасників. Кількість місць у делегації обмежена.

Просимо заповнити заявку про участь до 26 липня 2019 року за посиланням. Зверніть увагу, що підтвердження участі відбувається тільки після сплати оргвнеску. У випадку досягнення ліміту учасників, реєстрація може бути закінчена раніше. Із питаннями та уточненнями звертайтеся до голови Молодіжної секції УБА Вікторії Польової +3044 383-14-32, +3093 981 39-31, info@ula.org.ua

Read 881 times