• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Історія успіху Крамарєвої Юлії

Я не можу стверджувати, що моє професійне зростання пов'язано виключно зі вступом до Молодіжної секції УБА. Коли я починала працювати, то взагалі не уявляла, що подібні  громадські організації існують. Для того, щоб чогось досягти, просто треба діяти: шукати, брати участь, подаватись на відбори.

Багато хто з моїх колег не розуміють, що їм дає участь в професійних об'єднаннях, і, зокрема, в Молодіжній УБА. Вони роками чекають, майже за Булгаковим, що «прийдуть і самі дадуть», спрямують, відрядять і нагородять. А я люблю згадувати, скільки всього у моєму житті відбулося, завдяки власній мотивації, Українській бібліотечній асоціації і Молодіжній секції.

Так, у 2013 році як переможець всеукраїнського літературного конкурсу  я взяла участь у Щорічній конференції УБА «Бібліотека в електронному середовищі»,  де й дізналась про створення Молодіжної секції, до якої згодом вступила. Як член УБА я мала змогу брати участь у деяких тренінгах для спеціалістів, наприклад, «Фандрейзинг для сучасних бібліотек» відомого тренера і громадського діяча Віктора Бобиренка.

У 2014 році я стала фіналістом проекту «Сучасний бібліотекар - 2» від програми «Бібліоміст». Реалізувавши протягом 2014 року декілька міні-проектів та ставши переможцем декількох професійних змагань, несподівано для себе перемогла у щойно започаткованому конкурсі Молодіжної секції УБА «Творчий злет: молодий бібліотекар року - 2014». Мою роботу помітили й запропонували очолити відділ соціокультурної діяльності Полтавської ОУНБ імені І.П. Котляревського.

Протягом 2015 року я мала можливість брати участь у заходах, ініційованих МС УБА: «ІІ Зимова школа молодого бібліотекаря УБА», тренінг «Публічні виступи: засоби і практика» актриси і ведучої Ірини Бардакової, іноді, для душі, - у проекті колеги Юлії Чепурко «Бібліотекарі рекомендують..», який мені дуже імпонує.

Останнім часом пожвавилась проектна діяльність у моєму рідному місті. Попередні здобутки і напрацювання дають мені можливість долучатись до всеукраїнських ініціатив, які реалізуються в Полтаві, таких як «Школа аніматора» Обласного молодіжного центру, Програма культурних обмінів «От разрушения - к созиданию. Пути примирения в украинском обществе», всеукраїнський освітній проект «Програма медіаграмотності для громадян» тощо, адже в мене вже є досвід успішної участі в подібних заходах.

Участь у Секції для мене - це знайомство й обмін досвідом зі всією бібліотечною Україною. Молодіжна секція УБА допомагає мені розвиватися, пропонуючи корисні освітні програми та соціальні проекти, збираючи  та поширюючи найкращі здобутки бібліотекарів України.

Професійне зростання – як сніговий ком, варто тільки зрушити, він покотиться сам. Можливість знайдеться, якщо є бажання.  

 

Read 1422 times