• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Thursday, 13 June 2019 09:21

Конкурс фотографій 2019. "Бібліотека гуртує громаду"

Готуй фотоапарат, бо Молодіжна секція УБА продовжує проведення фотоконкурсу для молоді УБА.

Аналізуючи попередні умови проведення та теми конкурсу, цьогоріч ми вносимо деякі зміни. Вже звикли, що об'єктом фотографій були ми – бібліотечна молодь. Але ж, хочеться бачити біля себе щасливих, щирих користувачів, партнерів та друзів бібліотеки. Цьогорічна тема фотоконкурсу «Бібліотека гуртує громаду».

Photocontest 2019

 

Що ж це має бути? Надсилайте фотографії, зроблені в бібліотеці чи під час бібліотечних заходів, які розкривають вашу співпрацю. Це може бути гра з наймолодшими читачами, бесіда з вагітними, поліцейським чи навіть інсценізація літературного твору. Або інші найнеочікуваніші моменти бурхливого бібліотечного життя.

ГОЛОВНА УМОВА – Ви повинні бути присутнім на фотографії.

ПРАВИЛА ФОТОКОНКУРСУ:

1. Кожна робота приймається в електронному вигляді у форматі JPEG, мінімальний розмір фото від 800 Кб. Файли необхідно надсилати на електронну адресу керівника проекту Ірині Назаровій (Костопільська централізована система публічно-шкільних бібліотек) irunanazarova@gmail.com
2. Кількість робіт від одного учасника – не більше 3-х (трьох).
3. Участь у конкурсі можуть взяти тільки дійсні члени УБА віком до 35 років.
4. Термін закінчення прийому робіт – 31 серпня 2019 року.
5. Окрім фото необхідно надіслати інформацію про учасника конкурсу: ПІБ, номер членського квитка УБА, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.
6. Зазначте тему фотосесії, напишіть, з ким активно співпрацює та дружить ваша бібліотека.
7. Пам'ятайте про авторські права! (обов’язково вкажіть ім’я автора фото)

Фотороботи, які пройдуть попередню модерацію, будуть доступні для всіх на сторінці МС УБА у Facebook, де відповідно буде відбуватись відкрите голосування. Обиратиметься три фото, що стануть переможцями у конкурсі і отримають цінні призи від МС УБА. Ну і традиційно, 12 фото адміністрація секції відбере для створення календаря.

Визначення переможців конкурсу відбудеться в період з 1 вересня по 25 вересня 2019 (включно). 

Організатори мають право використовувати отримані на конкурс роботи з метою популяризації інших проектів Молодіжної секції УБА та створення фотобанку Секції.

Read 3404 times