• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Friday, 01 February 2019 18:00

Студентська секція об’єднується із Молодіжною секцією Української бібліотечної асоціації

Таке рішення про зміну організаційної структури ВГО Українська бібліотечна асоціація було прийняте 1 лютого 2019 р. на черговому засіданні Президії УБА.

Студентська секція УБА була створена у 2011 році як платформа ініціативних студентів. Молодіжна секція УБА розділяє усі її цінності та історію і планує створити студентське крило з метою підтримки студентів-членів УБА. Також МС УБА буде врахувати їхні інтереси під час планування діяльності секції. Така реорганізація забезпечить стабільне представлення інтересів студентів-членів УБА в Асоціації.

2
Адміністрація молодіжної секція УБА відкрита до співпраці з викладачами, керівниками профільних кафедр, директорами бібліотек з метою більш ефективної інтеграції майбутніх спеціалістів у професію.
Наші контакти: е-пошта smb-uba@ukr.net, Фейсбук-сторінка https://www.facebook.com/MolodUBA.

Нагадуємо, що в кінці 2018 р. Президія УБА затвердила нове Положення МС УБА https://molod.ula.org.ua/pro-nas. За цим положенням, Молодіжна секція УБА забезпечує участь молоді у формуванні та реалізації молодіжних ініціатив членів УБА та координує спільну діяльність усіх молодих спеціалістів віком до 35 років - членів УБА.

Read 631 times