• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Friday, 14 December 2018 10:34

VI Зимова школа молодих бібліотекарів УБА, 12-15 лютого 2019 р.

Молодіжна секція УБА оголошує набір охочих взяти участь у VI Зимовій школі молодих бібліотекарів УБА, що буде проходити з 12 по 15 лютого 2019 р. у с. Ізки Закарпатської обл.

Ключова тема Школи – Visible Library: професійна комунікація. Навчальна програма школи буде зосереджена на питаннях розвитку професійної комунікації бібліотек та бібліотекарів, побудови комунікаційної політики бібліотеки, створення контенту (текстів, фото та презентацій), використання соціальних мереж як каналів комунікації бібліотеки (Facebook, Instagram, Telegram), вдосконалення навичок самопрезентації, публічних виступів та ін.

 

Мета школи: допомогти молодим бібліотекарям швидко та легко адаптуватись у професійному бібліотечному середовищі та сформувати власну активну дієву позицію. 

 

У VI Зимовій школі молодих бібліотекарів УБА на Вас чекають: 

  • тренінги та майстер-класи; 
  • командна робота, спільна підготовка проектів; 
  • знайомство з молодими бібліотекарями України;
  • лижні спуски як для початківців, так і для досвідчених любителів гір;
  • гарний настрій, спільне дозвілля та зимовий відпочинок.

Організатори:  Молодіжна секція УБА 

Партнери: еко-курорт «Ізки», Асоціація бібліотекарів Закарпаття.

Проживання та харчування учасників організоване на базі Еко-курорту «Ізкі». Гірськолижний курорт знаходиться в мальовничій екологічно чистій місцевості Карпат. На території комплексу є мінеральне джерело, баня, чани, канатні дороги, спуски різного рівня складності та усе необхідне для зимового відпочинку.

Організаційний внесок учасника Школи складає 2400 грн., за рахунок якого буде сплачено проживання та харчування (сніданки і обіди) учасників. УБА компенсує організаційні витрати (оренда конференц-залу, роздаткові матеріали та канцтовари тощо). Проїзд до залізничної станції Воловець та у зворотному напрямі, а також трансфер до еко-курорту «Ізки» учасник сплачує самостійно.

Учасниками Школи можуть стати молоді бібліотекарі з усієї України, що відповідають наступним вимогам:
- вік кандидата не повинен перевищувати 35 років станом на січень 2019 р.;
- бажання отримати нові знання і працювати креативно;
- готовність виконати домашнє завдання від організаторів Школи;
- підтвердження наміру у майбутньому активно працювати в УБА.
По завершенню Школи кожен учасник має написати статтю або фоторепортаж про свою участь у цьому заході та розмістити його в одному з українських ЗМІ та/чи на каналах комунікації своєї бібліотеки/організації.

Прийом заявок для участі в Школі відкритий за посиланням до 10.01.2019 р. Учасники, відібрані для участі у VІ Зимовій школі молодих бібліотекарів УБА, будуть повідомлені про перемогу у конкурсі особисто до 14.01.2019 р.

Максимальна кількість учасників - 20 членів УБА, відібраних за конкурсом анкет. Перевага буде надаватись активній молоді УБА, а також учасникам, яких підтримує керівництво бібліотеки / організації (з додаванням листа підтримки у довільній формі). Лист-підтримки надсилайте на info@ula.org.ua.

Довідки за тел.: (044) 383-14-32, е-mail: info@ula.org.ua
Контактна особа: Вікторія Польова.

Про те, як відбулась V Зимова школа молодих бібліотекарів УБА, читайте тут.
Група Школа молодого бібліотекаря у Facebook.

Read 2048 times