• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Вівторок, 11 грудня 2018 09:12

ІV Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації запрошує взяти участь у ІV Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА, який відбудеться 11-12 квітня 2019 р. у м. Харків на базі навчально-бібліотечного комплексу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Організатор Форуму: Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.
Партнери Форуму: Наукова бібліотека Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківське обласне відділення УБА.

Тема Форуму – «БІБЛІОТЕКА: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ».

Програма Форуму.

 

forum2019 ua

 

Основні напрями роботи форуму:
• Технології (віртуальна реальність, штучний інтелект, кібербезпека);
• Грамотність (цифрова грамотність, медіаграмотність, інформаційна грамотність, Data Literacy);
• Промоція (event-менеджмент, бібліотечний маркетинг, промоція книг, підтримка читання).

Форум орієнтований на молодих фахівців із бібліотек, а також спеціалістів із галузі IT, культури, освіти з різних регіонів України та світу, яких об’єднує спільна мета – створення сучасної інноваційної бібліотеки. 
Метою Форуму є зустріч молодих бібліотекарів для обговорення інноваційних напрямків діяльності. Це чудова можливість відкрити для себе нові можливості у професії, обмінятись ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, познайомитись з колегами з України та світу, налагодити нові партнерства. У програмі заходу - доповіді, презентації та обговорення, постер-сесія, знайомства та неформальне спілкування.

Робочі мови Форуму: українська, англійська.

До 1 березня 2019 р. триває набір учасників Форуму із доповіддю. За результатами відбору організаційний комітет може включити Вашу доповідь в основну програму, у постер-сесію чи відхилити. Доповідачі, внесені в основну програму, не сплачують реєстраційний внесок. Повідомлення про включення (відхилення) доповіді в програму Форуму надійде 3 березня 2019 р.

Вимоги до доповіді: 15 хв. виступу + 5 хв. запитання, супровід виступу презентацією. Презентації будуть розміщені у закритому розділі на порталі УБА.

Вимоги до постеру: постер повинен містити коротку назву, ПІБ автора, анотацію та посилання на джерела. Шрифт має добре читатися, розмір постеру - від А3, найкраще А2. Друк постерів - за рахунок учасника.

Реєстрація для учасників без доповіді відкрита до 29 березня 2019 р. за посиланням.

 Реєстрація дійсна лише за умови сплати реєстраційного внеску:

 - для студентів - членів УБА (віком до 23 р. включно) - 200 грн.
 - для молодих членів УБА (віком до 35 р. включно) - 400 грн.;
 - для інших учасників – 500 грн.

До уваги дійсних членів УБА м. Харків та Харківської області. За сприяння партнера форуму Харківського обласного відділення УБА можлива одноденна участь у Форумі з пільговим внеском 250,00 грн. з отриманням роздаткових матеріалів та сертифікату.

Сплатити реєстраційний внесок Ви можете за наступними реквізитами:

ВГО «Українська бібліотечна асоціація»
код ЄДРПОУ - 21656118
р/р 26007230080352
в АТ «ПроКредитБанк»
МФО 320984
Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у ІV Міжнародному форумі молодих бібліотекарів _________(ПІБ).
або за допомогою онлайн-платежу.

Учасники, доповіді яких включені в основну програму, реєстраційний внесок не сплачують. При погодженні Вашої теми для включення в постер-сесію, сплачується повний реєстраційний внесок. 

Реєстраційний внесок для участі у Форумі покриває витрати на пакет роздаткових матеріалів, сертифікат учасника Форуму, обіди, інформаційний супровід. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок учасників. Виконавчий офіс УБА може надати організаційну підтримку, листи-запрошення та допомогти з пошуком житла.

Запрошуємо спонсорів підтримати Форум. Детальніше про спонсорські пакети, які ми пропонуємо - за посиланням.

Подія у Facebook.

Контакти Організаційного комітету:
smb-uba@ukr.net, тел. 044 383-14-32

Переглянуто 1486