• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Saturday, 10 February 2018 08:16

ІІІ Міжнародний форум молодих бібліотекарів УБА «Бібліотеки та сталий розвиток суспільства», 12-13 квітня 2018 р., м.Львів

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації запрошує молодих бібліотечних фахівців зі всієї України, членів УБА віком до 35 років взяти участь у ІІІ Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА, який відбудеться 12-13 квітня 2018 р. у м. Львів (Центр Митрополита Андрія Шептицького Українського католицького університету).


Форум-2017Організатор Форуму: Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.

Партнери Форуму: Бібліотека Українського католицького університету, Видавництво "Самміт-книга", Львівська обласна бібліотека для дітей.

Тема цьогорічного Форуму – «Бібліотеки та сталий розвиток суспільства».

Світова бібліотечна спільнота активно долучилася до підтримки досягнення Цілей сталого розвитку ООН до 2030 після їх проголошення. Інфраструктура, персонал, включеність у соціальний простір роблять бібліотеку перспективним агентом Цілей сталого розвитку. Українські бібліотеки мають необхідний потенціал для активного долучення у загальносвітові процеси підтримки Глобальних цілей сталого розвитку. Проте відсутність інформації про ефективні практики, впроваджені в інших бібліотеках України та світу, гальмує більш системне включення бібліотек у підтримку Цілей. Саме тому Форум молодих бібліотекарів має на меті зібрати успішні кейси реалізації проектів, спрямованих на підтримку Цілей сталого розвитку, в Україні та закордоном.sdg report

Учасниками форуму стануть близько 70 молодих фахівців бібліотечної справи з різних регіонів України, а також партнери та гості з Білорусі, Кіпру, Латвії, Словенії, Туреччини, Румунії та Іспанії.

Метою Форуму є зустріч молодих фахівців для обговорення діяльності сучасних інноваційних бібліотек. Це чудова можливість відкрити для себе нові можливості в професії, обмінятись ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, зустрітись з молодими бібліотекарями України та світу, налагодити нові партнерські зв’язки.

В програмі заходу - виступи спікерів, презентації та обговорення, знайомства та неформальне спілкування.

Робочі мови Форуму: українська, англійська.

Електронна реєстрація для участі у ІІІ Міжнародному форумі молодих бібліотекарів УБА відкрита за адресою до 26 березня 2018 р.

Також нагадуємо, що триває набір спікерів на IІI Міжнародний форум молодих бібліотекарів. Відібрані спікери сплачують лише 50% реєстраційного внеску на Форум. Детальніше за посиланням.

Витрати на участь у Форумі – за рахунок учасників. Виконавчий офіс УБА може надати організаційну підтримку, листи-запрошеннями та допомогти з пошуком житла.

Реєстрація дійсна лише за умови сплати реєстраційного внеску:

- для дійсних членів Молодіжної та Студентської секції УБА - 350 грн.;

- для тих, хто не є членами Молодіжної секції УБА – 450 грн.

Сплату реєстраційного Ви можете це зробити за наступними реквізитами:

ВГО «Українська бібліотечна асоціація»

код ЄДРПОУ - 21656118

р/р 26007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у ІІІ Міжнародному форумі молодих бібліотекарів _________(ПІБ).

або за допомогою електронного платежу.

Розмір організаційного внеску для участі у програмі Форуму покриває витрати на пакет роздаткових матеріалів, сертифікат учасника Форуму, обіди, кава-паузи).

Запрошуємо всіх молодих бібліотечних колег взяти участь у Форумі!

P.S. Про те як відбувся ІІ Форум молодих бібліотекарів у 2017 р. читайте тут

Read 4933 times