• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Четвер, 30 листопада 2017 14:15

V Зимова школа молодих бібліотекарів УБА, 12-15 лютого 2018 р., Закарпатська обл.

Молодіжна секція УБА оголошує конкурсний набір бажаючих для участі у роботі V Зимової школи молодих бібліотекарів УБА, що буде проходити з 12 по 15 лютого 2018 р. в с. Ізки, Міжгірський р-н, Закарпатська область.

Головна мета Школи – допомогти молодим бібліотекарям швидко та легко адаптуватись у професійному бібліотечному середовищі та сформувати власну активну дієву позицію.

25734113 10210783992973247 3598763918049294462 oУ V Зимовій школі молодих бібліотекарів УБА на Вас чекають:

- відвідування бібліотеки с.Ізки;

- корисні та цікаві тренінги з найактуальніших тем, а саме: інформаційна грамотність для бібліотекарів, мобільні технології в обслуговуванні користувачів, критичне мислення, event-management, SMM-management та інші;

- знайомство з найактивнішими молодими бібліотекарями України, тімбілдінг;

- лижні катання на стрімких схилах Карпат;

- креативний простір, можливості командної роботи і відпочинку, гарний настрій, зимовий відпочинок;

- перебування у місці з найвищим рівнем екології в Україні.

Організатори:

Молодіжна секція УБА (Бояринова О.Є., Вірстюк М.М.).

Проживання та харчування учасників організоване на базі Еко-курорту «Ізкі» (http://izki.com.ua/ua/), що розміщений в мальовничій гірській місцевості Міжгірського району. Дана місцевість належить до зони найвищого рівня екології в Україні. На території комплексу наявна лікувальна структурована вода. За своїм складом вода лікує шлунково-кишковий тракт, шкіру та має позитивний заряд (завдяки проходженні шляху з надр землі вода зберігає унікальний структурний склад молекул).

Організаційний внесок учасника Школи складає 1600 грн., за рахунок якого буде сплачено проживання та харчування учасників. УБА компенсує організаційні витрати (оренда конференц-залу, роздаткові матеріали та канцтовари тощо). Пропонуємо регіональним відділенням УБА підтримати принаймні одного молодого бібліотекаря регіону та компенсувати організаційний внесок за рахунок коштів відділення.

Проїзд до залізничної станції Воловець та у зворотньому напрямі учасник сплачує самостійно.

Учасниками Школи можуть стати молоді бібліотекарі з усієї України, що відповідають наступним вимогам:

- вік кандидата не повинен перевищувати 35 років станом на січень 2018 р.;

- бажання отримати нові знання і працювати креативно;

- підтвердження наміру у майбутньому активно працювати в УБА та Молодіжній секції, виконати домашнє завдання від організаторів школи, яке передбачає написання статті або фоторепортажу про свою участь у цьому заході та розміщення його в одному з українських ЗМІ.

Анкету на участь у Школі заповнюйте тут до 10.01.2018 р.

Максимальна кількість учасників - 25 членів УБА, відібраних за конкурсом анкет.

Перевага буде надаватись активним членам Молодіжної секції УБА, а також учасникам, яких підтримує керівництво бібліотеки (з додаванням листа підтримки у довільній формі). Лист-підтримки надсилайте на info@ula.org.ua.

Учасники, відібрані для навчання у V Зимовій школі молодих бібліотекарів УБА, будуть повідомлені про перемогу у конкурсі особисто.

Довідки за тел.: (044) 383-14-32, е-mail: info@ula.org.ua

Контактна особа: Бояринова Оксана.

 

Переглянуто 651