• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Четвер, 02 червня 2016 16:48

Конкурс фотографій «Бібліотекар НЕ ФОРМАТ» - 2016

Команда Молодіжної секції УБА не змінює традиції і у 2016 році традиційно проводить фотоконкурс у літній період. Саме влітку ми можемо трохи розслабитись, відпочити, помріяти і реалізувати те, на що раніше постійно не вистачало часу. Тому і фотоконкурс вирішили наповнити новим диханням ідей. Пропонуємо представити роботу бібліотекаря в гумористичному амплуа з використання реквізиту, костюмів, гриму, цікавих локацій тощо. Фотографії допущені до конкурсу будуть оцінюватись з точки зору цікавості й креативності ідеї.

Ribbet collage

Джерело: http://pulowerek.pl/2016/04/4-edycja-konkursu-fotograficznego-bibliotekarz-inny-niz-myslisz/

1-Ribbet collage

ГОЛОВНА УМОВА – Ви повинні бути присутнім на фотографії.

ПРАВИЛА ФОТОКОНКУРСУ:

До участі в конкурсі допускаються фото на тему «Бібліотекар НЕ ФОРМАТ». Фото повинні бути оригінальними й яскравими, відповідати запропонованій темі!

Кращі фотороботи будуть розміщені у банку бібліотечних фотографій МС УБА.

МЕТА КОНКУРСУ:

Добір кращих світлин молодих бібліотекарів у бібліотеках України для популяризації у мережі Інтернет, видання календаря, створення листівок-мотиваторів та продовження наповнення банку фотографій, стимулювання професійного і творчого зростання бібліотечної спільноти.

УМОВИ:

1. Кожна робота приймається в електронному вигляді у форматі JPEG, мінімальний розмір фото від 800 Кб. Файли необхідно надсилати на електронну адресу керівника проекту Білій Ларисі (Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва) seagal2002@ukr.net.

2. Кількість робіт від одного учасника – не більше 3-х (трьох).

3. Участь у конкурсі можуть взяти тільки дійсні члени МС УБА.

4. Термін закінчення прийому робіт – 31 серпня 2016 року.

5. Окрім фото необхідно надіслати інформацію про учасника конкурсу: ПІБ, номер членського квитка УБА, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.

6. Пам'ятайте про авторські права! (обов’язково вказати ім’я автора фото та тему фотосесії).

До участі у конкурсі НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ:

1. Фото, які можуть образити інших учасників конкурсу.

2. Фото рекламного характеру.

3. Фото і кліпарти, викачані з Інтернету: це мають бути Ваші авторські фото.

Надіслані Вами фотографії будуть модеруватись, після чого будуть опубліковані на сторінці МС УБА в Facebook (при виконанні вищевказаних правил). У разі порушення правил фото буде видалено.

Фотороботи, які пройдуть попередню модерацію, будуть доступні для всіх на сторінці МС УБА у Facebook, де відповідно буде відбуватись відкрите голосування, 6 фоторобіт, які наберуть найбільшу кількість голосів увійдуть до календаря на 2016 рік, і ще 6 робіт будуть відібрані окремо, шляхом закритого голосування адміністрації МС УБА.

Визначення переможців конкурсу відбудеться у період з 1 вересня по 25 вересня 2016 р. (включно).

Організатори мають право використовувати отримані на конкурс роботи з метою популяризації інших проектів Молодіжної секції УБА та створення фотобанку Секції.

 

* Організатор залишає за собою право не прийняти роботи, що не відповідають загальній концепції і цілям фотоконкурсу.

 

Переглянуто 1670