• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Monday, 14 March 2016 20:26

Форум молодих бібліотекарів «Бібліотека на мапі міста», 7-8 квітня 2016 р., м.Київ

Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації запрошує молодих бібліотечних фахівців зі всієї України, членів УБА віком до 35 років взяти участь у міжнародному Форумі молодих бібліотекарів, який відбудеться 7-8 квітня 2016 р. у м.Києві.

Тема першого Форуму - «Бібліотека на мапі міста». Ми очікуємо наших партнерів та гостей з України, Естонії, Латвії, Молдови, Білорусі.

Метою Форуму є зустріч молодих фахівців бібліотечної справи з різних країн для обговорення діяльності сучасних інноваційних бібліотек. Це чудова можливість відкрити для себе нові можливості в професії, обмінятись ідеями та результатами бібліотечних ініціатив, зустрітись з молодими бібліотекарями України та налагодити нові партнерські зв’язки.

Під час Форуму ми обговоримо питання грантового менеджменту, креативних бібліотечних заходів, дізнаємось як стати активними громадянами та керувати бібліотекою у віртуальному просторі тощо. Захід супроводжуватиметься цікавим дозвіллям – ніч у бібліотеці, екскурсії містом.

Програму Форуму можна переглянути тут.

235646.483xp

Робочі мови: українська, англійська.

Електронна реєстрація для участі у Форумі молодих бібліотекарів відкрита за адресою http://goo.gl/forms/P1fnsNr6nT до 22 березня 2016 р.

Витрати на участь у Форумі – за рахунок учасників. Виконавчий офіс УБА може надати організаційну підтримку з листами-запрошеннями та пошуком житла.

Реєстрація дійсна лише за умови сплати реєстраційного внеску у розмірі 100 грн. Ви можете це зробити за наступними реквізитами:

ВГО «Українська бібліотечна асоціація»

код ЄДРПОУ - 21656118

р/р 26007230080352

в АТ «ПроКредитБанк»

МФО 320984

Призначення платежу: добровільні пожертвування за участь у Форумі молодих бібліотекарів _________(ПІБ).

або за допомогою електронного платежу.

Розмір організаційного внеску для участі у програмі Форуму – 100,00 грн. – покриває витрати на пакет роздаткових матеріалів, можливість подати свій виступ для публікації у збірнику матеріалів Форуму (електронне видання), збірник матеріалів Форуму (електронне видання на CD), сертифікат учасника Форуму, кава-паузи). Також є можливість заочної участі у Форумі - публікація доповіді у збірнику матеріалів Форуму. У такому випадку реєстраційний внесок складає 25,00 грн., що включає можливість подати свій виступ для публікації у збірнику матеріалів Форуму (електронне видання) та власне збірник матеріалів Форуму (електронне видання на CD, доставка поштою).

Публікацію та копію платіжного доручення надсилайте на електронну адресу merisaharova@gmail.com до 25 березня 2016 року.

Копію платіжного доручення за участь у Форумі надсилайте на електронну адресу info@ula.org.ua.

Умови опублікування доповідей у збірнику матеріалів Форуму молодих бібліотекарів (електронне видання на CD):

- До опублікування приймаються матеріали українською або англійською мовами, що не публікувалися раніше. Тексти доповідей мають бути подані в електронній формі у форматі MS Word (.doc або .rtf, назва файлу – прізвище автора латинськими літерами). Обсяг - до 2-х сторінок шрифтом Times New Roman 12, 1.5 інтервали.

Структура тексту:

-        прізвище, ім’я та по батькові (повністю) авторів,

-        назва установи, місто, країна,

-        заголовок публікації,

-        основний текст,

-        список використаних джерел у порядку посилання на них у тексті, відповідно до вимог чинних стандартів бібліографічного опису документів.

- Доповіді, що не відповідають означеним вище вимогам або без оплати оргвнеску, не будуть опубліковані.

- Редакційна колегія збірника залишає за собою право приймати остаточне рішення про відповідність матеріалів встановленим вимогам до публікацій та включення матеріалів до збірника.

- Тексти доповідей необхідно надіслати до Оргкомітету до 25 березня 2016 р. електронною поштою за адресою merisaharova@gmail.com разом зі скан-копією квитанції про сплату оргвнеску.

Увага! Для дійсних членів Молодіжної секції УБА (перелік можете переглянути тут) оголошується конкурс на участь у Форумі молодих бібліотекарів. Переможці, яких буде відібрано, пройдуть спеціалізований тренінг за програмою Британської Ради «Активні громадяни» у межах Форуму. Учасникам тренінгу буде оплачено проживання у Києві (1 доба) й харчування. Для участі у конкурсі необхідно у реєстраційній формі подати бриф майбутнього проекту, який буде реалізовано до 30 червня 2016 р. Чотири найкращі проекти, які будуть остаточно оформлено під час Форуму, отримають фінансування у розмірі 5 тис. грн. Відібрані за конкурсом учасники також мають сплатити реєстраційний внесок у розмірі 100 грн. до 25 березня 2016 року.

Запрошуємо всіх молодих бібліотечних колег взяти участь у Форумі!

Read 1272 times