Вебінар з 3D-моделювання, 11 березня 2016 р.
Молодіжна секція УБА пропонуємо усім бажаючим взяти участь у вебінарі з 3D-моделювання, який відбудеться 11 березня 2016 року о 12:00.
Проводять: спеціалісти із Вінницької ОУНБ ім.К.А. Тімірязєва (Юлія Кашпрук та Олександр Морозов).
Під час вебінару Ви познайомитесь із досвідом створення творчих лабораторій у публічних бібліотеках світу та дізнаєтесь про особливості створення 3D моделювання, а саме можливості 3D-принтера і сканера і як дані технології використовують у сучасному світі.

Для того, щоб взяти участь у вебінарі:
1. Необхідно обов’язково попередньо зареєструватись на вебінарза цим посиланням - http://bit.ly/1QF9h7u.
2. 3 березня на Вашу електронну пошту надійде лист із лінком для підключення до вебінару.
3. Запис вебінару також можна буде згодом переглянути онлайн на каналі МС УБА в Youtube.
Бажаємо активної участі та приємного перегляду!


We Are Social