Флешмоб на підтримку читання, 30.09.2015
Шановні колеги!
У середу, 30 вересня 2015 року до Всеукраїнського дня бібліотек відбудеться флешмоб на підтримку читання у Києві.
Для участі необхідно взяти із собою улюблену книгу, газету, журнал чи електронну книгу та прибути на станцію метро Арсенальна о 16.30. Учасники флешмобу разом, занурившись у читання, спочатку спускаються вниз ескалатором, а потім підіймаються назад до проміжного вестибюлю.

Старт акції – 30 вересня о 16.30 на станції метро Арсенальна, у проміжному вестибюлі між ескалаторами. Тривалість акції – 20 хвилин.
Запрошуємо всіх книголюбів, хто не уявляє своє життя без книг і хто любить читати у транспорті!
Організатор акції – Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації.


We Are Social