Вебінар “АРТ- терапія у бібліотеці”
МС УБА продовжує розвивати напрям «Навчальні вебінари для бібліотекарів» і у зв’язку з цим пропонуємо усім бажаючим взяти участь у вебінаріна тему:“АРТ- терапія у бібліотеці”, який відбудеться 1 квітня 2015 року о 15:00 годині.
І це не квітневий жарт)
Лектор:Марина Ткач, член Молодіжної секції УБА, бібліотекар Чернігівської міської ЦБС.
Сьогодні арт-терапія - це потужний напрям в освітній та соціальній роботі, а отже - в роботі саме бібліотекаря. Все більше й більше українських бібліотек працюють зараз у цьому напрямку.

Для того, щоб взяти участь у вебінарі:
1. Необхідно обов’язково попередньо зареєструватись на вебінар.
2. 1 квітня на Вашу електронну пошту надійде лист із лінком для підключення до вебінару.
3. Запис вебінару також можна буде згодом переглянути онлайн на каналіМС УБА в Youtube.
Бажаємо активної участі та приємного перегляду!


We Are Social