• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Книжкові побачення до Дня Закоханих

Напередодні Дня святого Валентина або Всіх Закоханих для тих, хто мріяв цікаво і романтично провести дозвілля, в Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся вечір коротких книжкових побачень «SPEEDBOOKDATING». Ця креативна акція мала за мету через любов молоді до книги та читання допомогти знайти свою половинку.

Щоб заохотити молодь міста до запланованого дійства, на акаунтах бібліотеки в соціальних мережах «Facebook» та «ВК» була розміщена інформація про можливість оформити відповідну заявку на участь у заході.

03

Запрошену на вечір студентську молодь чекала насичена розважальна програма. Родзинкою вечора став виступ тріо «ВАФЛІ» − вже відомих рівненських коміків, учасників народно-розважальної програми «Розсміши коміка». Під час проведення вікторини, присвяченій темі кохання, всі учасники мали можливість заробити якомога більше валентинок, щоб виграти солодкий приз. А в конкурсі серед хлопців та дівчат на кшталт телепроекту «ХТО ЗВЕРХУ?» перемогу одержали хлопці, які поділилися отриманими солодощами з дівчатами. У відділах бібліотеки та в холі книгозбірні студенти мали можливість оглянути книжкові інсталяції та виставки, а також романтичні арткліпи на тему кохання.

02

Найбільше сюрпризів чекало на пари, які прийняли участь у коротких книжкових побаченнях. Адже ті пари, які набрали найбільшу кількість балів за умовами конкурсу книжкових побачень отримали від спонсорів вечора насправді несподівані подарунки.

04Так пара Анна і Вадим заслужили похід на виставу в Рівненський академічний музично-драматичний театр, а Марина і Віталій вирушили до модного в Рівному громадського закладу соціальної спрямованості анти-кафе «HOME». Ну а Олег та Анастасія, як сподіваються організатори цієї креативної вечірки, чудово провели свій час у кінотеатрі «MULTIPLEX» кіноцентру «ЕРА».

Read 1630 times