• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Корисні поради для тих, хто хоче встигати читати по одній книзі щотижня

Останнім часом ми переглядаємо безліч постів щодо ІТ-технологій та їх використання в бібліотечній роботі. Але ж ми бібліотекарі, крім комп'ютера, як справжні подвижники світлого та розумного, маємо хоч час від часу відкрити та почитати цікаву книгу. Зазвичай, для читання у нас бракує вільного часу.

 
Але якщо ж ви все-таки хочете прочитати якусь книгу, тоді як читати швидко та якісно? Наступний пост допоможе вирішити це питання.
Отож, ви хочете встигати читати по одній книзі в тиждень? Думаєте це складно?
Але це набагато простіше, ніж ви думаєте. Ви можете застосовувати запропонований метод для досягнення будь-яких цілей і навчання чому завгодно: грі на піаніно, для вивчення нової мови, танцям. 
 
1. Складіть план читання
Визначте книгу, з якою будете працювати. Це допоможе вам йти до мети, так як у багатьох з нас список книг для читання поповнюється швидше, ніж ми встигаємо прочитати їх.
 
2. Грамотно обирайте книгу
Беріться за те, що цікаво саме вам. Пам’ятайте про правило 50 сторінок, згідно з яким, якщо книга нецікава на початку, то навряд чи вона стане цікавою далі.
 
3. Поділ на невеликі кроки
Завдання прочитати товсту книгу за один тиждень може виглядати дещо страшно. Діліть звичайну кількість сторінок на шість днів. Один день – відпочинок для голови. Таким чином, 300-сторінкову книгу ви читатимете всього по 50 сторінок на день, що звучить не так вже й страшно й складно.
 
4. Спеціальний час
Головна перешкода для всіх подібних починань – постійний брак часу. Тому виділіть спеціальний час в своєму розпорядку, який буде призначений саме для читання.
 
5. Гнучкість графіку
Не кожна книга містить в собі 300 сторінок. Можуть бути й  більш товсті книги, здолати які за тиждень просто неможливо. В такому випадку компенсуйте відставання одним або декількома тоншими виданнями, залишаючись таким чином в руслі графіку без збитку для сприйняття прочитаного.
 
6. Читайте в будь-який вільний момент
Будьте готові прочитати пару сторінок в будь-яку хвилину. Не прагніть одержувати інформацію великими порціями.
 
7. Читайте те, що вам цікаво
Якщо ви займаєтеся улюбленою справою і дізнаєтеся нову інформацію на цікаву для вас тему, то процес читання проходить легко і непомітно. У цьому і полягає головний секрет!
 
Приємного вам читання!
 
 
Read 1015 times