• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Школа громадянської активності

З 19 по 22 червня в смт. Лазурне Херсонської області, на території пансіонату «Співдружність» відбувся тренінг «Школа громадянської активності» (Школа проектного менеджменту), який був організований за підтримки Фундації сприяння громадянській активності. 
 
 
В рамках проекту запрошувались учасники з Херсонської та Миколаївської областей. Серед 80-ти заявок було відібрано 40, серед яких була і моя заявка - представниці Молодіжної секції УБА  Вікторії Орєхової (Центральна бібліотека ім. М.Л. Кропивницького ЦБС для дорослих м. Миколаєва).
 
Школа була організована у вигляді гри, на протязі якої учасників очікували тренінгові заняття, трудові вечори, цікаві розважальні моменти та зустрічі з запрошеними експертами, від яких присутні могли дізнатися багато цікавої та пізнавальної інформації. 
 
 
Всіх учасників було поділено на 6 команд. Кожна команда мала відкрити свою громадську організацію, на діяльність якої отримувала по 50 тис. євро-банів (валюта гри), за які треба було орендувати офіс (у нашому випадку - стіл та 5 стільців) та купити канцелярське приладдя.  В кінці кожного дня команди отримували бонуси - від 50 до 30 тисяч євро-банів, за підсумками виступів команд  та виконання завдань. 
 
Після довгих роздумів, наша команда отримала назву "МОПА" (Миколаївська організація правозахисників-активістів). За підсумками щоденної роботи, наша команда майже кожного дня отримувала максимальну кількість балів. В кінці всі накопичені гроші було потрібно вкласти в проект, а за умовою грантодавців організація повинна була вкласти не менше 25% від загальної суми проекту.
 
 
Основна тема нашого проекту увесь час залишалась однаковою, але суть проекту ми змінювали. Спочатку це було відкриття інформаційного центру, в якому будуть надавати правові послуги, юридичні консультації та інше, але потім ми змінили основу проекту. В фіналі ми презентували проект створення інтернет-платформи, на якій буде карта Миколаївської області із усіма ближніми селами та інформацією, де можна знайти житло та роботу. 
 
Після закінчення тренінгу всі учасники отримали сертифікати про проходження  «Школи громадянської активності» (Школи проектного менеджменту), а також багато нових та корисних знайомств, знань та вражень.
 
Вікторія Орєхова,
член Молодіжної секції УБА,
Центральна бібліотека ім. М.Л. Кропивницького,
ЦБС для дорослих м. Миколаєва
 
Read 558 times