• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Thursday, 07 June 2018 12:09

Конкурс фотографій «Будь собою!» - 2018

Раді повідомити, що Молодіжна секція УБА оголошує початок щорічного фотоконкурсу для молодих бібліотекарів. Всі ми різні, маємо різні інтереси та уподобання, темпераменти та звички. Цю власну унікальність ми несемо в роботу, до своєї бібліотеки. І це чудово, що не зважаючи на всі суспільні штампи, бібліотека дозволяє нам залишатися собою! Ми можемо читати комікси, займатися спортом, захоплюватись акторством, писати вірші чи вести блог в інстаграмі, і бути при цьому бібліотекарем. Надсилайте фотографії, зроблені в бібліотеці чи під час бібліотечних заходів, які розкривають саме вашу індивідуальність, неповторність та харизму.

«Розкрий себе, ти неповторний!»

будь собой копия1

ГОЛОВНА УМОВА – Ви повинні бути присутнім на фотографії.

ПРАВИЛА ФОТОКОНКУРСУ:

До участі в конкурсі допускаються фото на тему «Будь собою!». Фото повинні бути оригінальними та якісними, відповідати запропонованій темі!

Кращі фотороботи будуть розміщені у фотобанку МС УБА.

МЕТА КОНКУРСУ:

Добір кращих світлин молодих бібліотекарів у бібліотеках України для популяризації у мережі Інтернет, видання календаря, створення листівок-мотиваторів та продовження наповнення банку фотографій, стимулювання професійного і творчого зростання бібліотечної спільноти.

УМОВИ:

1. Кожна робота приймається в електронному вигляді у форматі JPEG, мінімальний розмір фото від 800 Кб. Файли необхідно надсилати на електронну адресу керівника проекту Пікуль Марії (Лисичанська централізована бібліотечна система) masha_s_2003@i.ua

2. Кількість робіт від одного учасника – не більше 3-х (трьох).

3. Участь у конкурсі можуть взяти тільки дійсні члени УБА віком до 35 років.

4. Термін закінчення прийому робіт – 31 серпня 2018 року.

5. Окрім фото необхідно надіслати інформацію про учасника конкурсу: ПІБ, номер членського квитка УБА, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.

6. Зазначте тему фотосесії, напишіть, що робить вас таким унікальним.

7. Пам'ятайте про авторські права! (обов’язково вкажіть ім’я автора фото)

 

До участі у конкурсі НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ:

1. Фото, які можуть образити інших учасників конкурсу.

2. Фото рекламного характеру.

3. Фото, і кліпарти, викачані з Інтернету: це мають бути Ваші авторські фото.

4. Фотоколажі.

Надіслані Вами фотографії будуть модеруватись, після чого будуть опубліковані на сторінці МС УБА в Facebook (при виконанні вищевказаних правил). У разі порушення правил фото буде видалено.

Фотороботи, які пройдуть попередню модерацію, будуть доступні для всіх на сторінці МС УБА у Facebook, де відповідно буде відбуватись відкрите голосування.

Голосування завершиться 25 вересня 2018 р.

Три учасника, фотороботи яких наберуть найбільшу кількість голосів, отримають нагороди від МС УБА.

12 найкращих фото, за результатами закритого голосування адміністрації МС УБА, увійдуть до календаря на 2019 рік.

Визначення переможців конкурсу та фотографій, що увійдуть до календаря, відбудеться у період з 1 вересня по 25 вересня 2018 р. (включно).

Організатори мають право використовувати отримані на конкурс роботи з метою популяризації інших проектів Молодіжної секції УБА та наповнення фотобанку Секції.

* Організатор залишає за собою право не прийняти роботи, що не відповідають загальній концепції і цілям фотоконкурсу.

Read 3328 times