Tuesday, 15 July 2014 00:00
Літо з книгою
Сонце. Спека. Море. Відпочинок.
З такими словами зазвичай асоціюється слово "літо". Але Молодіжна секція УБА береться змінити асоціації з літом та відпочинком.

Це справжня нагода показати світові, що літо - це не лише відпочинок, але й корисне читання. Покажімо всім на фоні яких краєвидів ми читаємо влітку, тримаючи книжку на ногах.

Опублікуйте своє фото у мережі Facebook чи Вконтакті, додавши до нього хештег#summerbook.
Збагатимо мальовничі пейзажі власним селфі ніжок з книжкою! ;)

І пам’ятайте, що формат не має значення!
Published in
Новини


We Are Social