• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Четвер, 05 листопада 2015 00:00

Визначено переможця конкурсу «Творчий злет: молодий бібліотекар року – 2015»

В Україні тисячі публічних бібліотек і тисячі молодих, креативних та й просто гарних бібліотекарів. Понад сотня з них об’єднані Молодіжною секцією Української бібліотечної асоціації. Чи можна сказати що саме МС УБА зібрала самих творчих? Мабуть ні, але те що найактивніших - це точно!

З 1 травня по 31 серпня 2015 року Президією УБА був оголошений Всеукраїнський конкурс «Творчий злет: молодий бібліотекар року». Погодьтеся, творчі і активні, це точно про молодь, яку об’єднала Молодіжна секція!

Конкурс було спрямовано на підвищення професійної майстерності молодих фахівців бібліотечної сфери, виявлення, заохочення та підтримку талановитих фахівців.

В оргкомітет цьогорічного конкурсу входили: Зайко Світлана (ЦБ ім. М.Л. Кропивницького ЦБС для дорослих міста Миколаєва), Ігнатюк Марина   (Житомирський національний агроекологічний університет) та Картузов Костянтин (Науково-педагогічна бібліотека м. Миколаєва). А партнером конкурсу стала компанія PocketBook.

Усього на адресу оргкомітету надійшло 25 заявок із різних областей України.

До складу журі, яке оцінювало роботи увійшли:

  • Барабаш Світлана, вчений секретар НТБ НТУУ КПІ
  • Бояринова Оксана, PR-менеджер Української бібліотечної асоціації, голова МС УБА
  • Ігнатюк Марина, Житомирський національний агроекологічний університет
  • Лугова Лариса, директор Львівської обласної бібліотеки для дітей
  • Хіміч Ярослава, професор кафедри Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Хочеться відмітити, що роботи конкурсантів були дуже різні, але члени журі оцінювали не тільки якість поданого відео, але й комплексну діяльність претендента в усіх сферах його діяльності.

Серед 25 робіт, переможцем було визнано Сап’ян Альону Іванівну, директора Новопсковської централізованої бібліотечної системи (смт. Новопсковськ Луганської обл.) за інноваційне професійне мислення та активну громадську діяльність.

Впевнені, що завдяки участі в проектах та конкурсах МС УБА Альона змогла знайти друзів і однодумців, які підтримують її та надихають на нові яскраві професійні здобутки. На її прикладі (від бібліотекаря І категорії відділу обслуговування  до  перспективного молодого та сучасного керівника та громадського активіста), можна показати молодим фахівцям,  як впроваджуючи новітні технології, беручи участь у конкурсах та проектах, працюючи плідно з громадою та владою можна досягти успіху.

Також за активну проектну і тренерську діяльність члени журі відмітили грамотою Дворну Ганну Борисівну, бібліотекаря І категорії Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва.

 

Нагородження переможців відбудеться 18 листопада 2015 р. під час Щорічної та звітно-виборної Конференції УБА!

Переглянуто 681