• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Програма «Місто читає дітям»

Краматорська дитяча центральна бібліотека ім. О.С.Пушкіна, активно бере участь у програмно–проектній діяльності, що сприяє зростанню популярності бібліотеки, її престижу, зміцненню партнерських зв’язків з громадськими організаціями, соціальними інститутами, позашкільними закладами, установами освіти та культури.

Однією з перших стала програма «Місто читає дітям», яку бібліотека розробила та впровадила ще задовго до схвалення Кабінетом Міністрів «Концепції Державної цільової програми підтримки та розвитку читання на період до 2015 року».

У її рамках уже п'ять років бібліотекою, спільно з міською телекомпанією СКЕТ, випускається телепередача «Читаюче місто», яка транслюється у вечірній час. Суть передачі полягає у голосному читанні найкращих творів вітчизняної, зарубіжної та краєзнавчої літератури. Причому читають ці твори не бібліотекарі, а знані у місті люди: бізнесмени, депутати, лікарі, письменники, актори тощо.

Оксана Корчевая Коммерческий директор строительных материалов

На сьогодні дитяча центральна бібліотека ім. О.С.Пушкіна випустила вже більше 120 випусків, які можна переглянути не лише на телебаченні. Вони викладаються на персональних сторінках бібліотеки у соціальних мережах – Ютюб, Фейсбук та ін. Своєю телепередачею бібліотека підтримує Національну Програму "Україна читає дітям", прищеплює любов місцевих жителів до книги і читання.

Для кращого знайомства з телепередачею, пропонуємо вам переглянути один із випусків. 

Надія Вірко,

член МС УБА,

провідний бібліотекар Інтернет-центру ДЦБ ім. О. Пушкіна

м. Краматорська Донецької обл.

 

Read 1164 times