• +38(097) 657-25-40

Підтримати секцію

Премія МС Awards

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням Президії УБА

від «06» вересня 2017 р.

Положення

про Премію Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації

за внесок у розбудову секції (МС Awards)21875671 1454047411331243 1266064196 o

1. Премія Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації за внесок у розбудову секції «МС Awards» (далі – МС Awards) присуджується членам секції, чий внесок у діяльність секції протягом року був визначальним. МС Awards – інструмент об’єктивного визначення внеску членів МС УБА у її діяльність, що дає можливість відзначити активних молодих бібліотекарів за важливий внесок у розвиток Молодіжної секції УБА.

2. Щороку, починаючи з 2018 р., премія присуджується у трьох номінаціях за діяльність в рамках секції протягом попереднього року.

Переможці обиратимуться у наступних номінаціях:

  • «Активіст року» – за активну участь у заходах, подіях Секції, внутрішню роботу, підтримку та ін.;
  • «Кращий проект року» – за організацію нового чи ефективну реалізацію існуючого проекту в межах Секції як для її членів, так і зовнішніх аудиторій;
  • «Актуальний напрям року» – зміст нагороди буде змінюватися щороку залежно від того, який напрям діяльності визначатиме керівництво Секції актуальним.

3. Для номінування на Премію до 31 січня наступного року члени Секції мають подати заявку. Номінуватися та номінувати можуть тільки члени Секції, обмежень у кількості заявок, які може подати один член Секції, немає. Відбір номінантів та адміністрування конкурсу здійснює оргкомітет Премії, до якого входить член Президії УБА, голова Секції та її заступники.

4. Шляхом відкритого голосування усіх членів МС УБА впродовж лютого-березня відбувається визначення переможців у кожній номінації. Кожен член Секції має один голос в кожній номінації.

5. Фінансування Премії здійснює МС УБА з Фонду підтримки молодих бібліотекарів УБА, але у розмірі не більше 60% від обсягу Фонду станом на кінець поточного року. Лауреати Премії нагороджуються відзнаками та подарунками. Для забезпечення підготовки, проведення конкурсу та нагородження переможців можуть залучатися добровільні пожертвування, спонсорська допомога та інші надходження, не заборонені законодавством України.

6. Оголошення лауреатів Премії та вручення нагород відбувається під час щорічного Форуму молодих бібліотекарів (квітень наступного року).

Переглянуто 568
Підтримати секцію Підтримати!
«Подати ідею/задати запитання» Подати!