• +38(097) 657-25-40

Підтримати секцію

Середа, 03 жовтня 2018 12:11

Результати фотоконкурсу «Будь собою» - 2018

Раді оголосити переможців щорічного фотоконкурсу від Молодіжної секції УБА!

Нагадаємо, що влітку 2018 Молодіжна секція УБА запропонувала молодим бібліотекарям розкрити свою індивідуальність, неординарність та харизму в фотоконкурсі за темою «Будь собою» - 2018. На конкурс було надіслано 73 оригінальні, неординарні, вражаючі, а інколи навіть шокуючі фотографії. Протягом чотирьох місяців користувачі Фейсбук віддали 5736 голосів за найцікавіші фотографії та найулюбленіших учасників.

За результатами відкритого голосування, переможцями цьогорічного конкурсу стали:

42713215 1818419721560254 1540730770530762752 n1 місце: Шовкопляс Христина, Івано-Франківська ОУНБ ім. І.Франка – 289 голосів  

 

 

 

 

42692988 1818419608226932 942120472449908736 n2 місце: Зуєва Євгенія, Науково-технічна бібліотека КПІ ім. І.Сікорського – 227 голосів 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42559009 1818419598226933 801855421907206144 n3 місце: Сухоребська Катерина, Львівська обласна бібліотека для дітей – 216 голосів 

 

 

 

 

Вітаємо переможців! А ще, їх чекають нагороди від Молодіжної секції УБА.

Кращі фотороботи будуть розміщені у фотобанку бібліотечних фотографій МС УБА та використані для макета календаря на 2019 рік, створення листівок-мотиваторів, публікацій у ЗМІ з метою підвищення престижу бібліотечної професії та стимулювання професійного і творчого зростання бібліотечної спільноти.

Також оголошуємо фотороботи, відібрані шляхом голосування адміністрації МС УБА, що будуть опубліковані в календарі на 2019 рік:

  1. Сухоребська Катерина, Львівська обласна бібліотека для дітей
  2. Стрезева Наталя, бібліотека-філія№8 ЦМБ для дітей ім. Ш.Кобера та В.Хоменко м.Миколаєва
  3. Падалка Ганна, Національна бібліотека України ім. Ярослава Мудрого
  4. Пігура Ірина, Львівська обласна бібліотека для дітей
  5. Макаренко Марія, бібліотека-філіал №13 ЦБС для дорослих м.Миколаєва
  6. Кукурудза Марія, центральна міська бібліотека Хмельницької міської ЦБС
  7. Кузьмич Віта, Смизька центральна бібліотека
  8. Введенська Анастасія, Львівська міська бібліотека ім. Лесі Українки
  9. Шовкопляс Христина, Івано-Франківська ОУНБ ім. І.Франка
  10. Туркало Христина, Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука
  11. Левандовська Тетяна, ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького м.Миколаєва
  12. Семчишин Дмитро, ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького м.Миколаєва

Макет календаря буде наданий всім бібліотекам України для його друку тими, хто зможе це зробити.

Вітаємо переможців!

До нових конкурсів!

Переглянуто 394
Підтримати секцію Підтримати!
«Подати ідею/задати запитання» Подати!