• +38(097) 657-25-40

Підтримати секцію

Понеділок, 27 листопада 2017 14:00

Новорічна акція «Анонімний Дід Мороз 2018» для членів МС УБА

Третій рік поспіль Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації запускає новорічну акцію «Анонімний Дід Мороз».

«Анонімний Дід Мороз» - це новорічний обмін подарунками, в якому кожен член Молодіжної секції УБА надсилає подарунок іншому випадково обраному члену Секції, і, відповідно, отримує подаруночок від свого анонімного Діда Мороза.

did moroz

Заявки на участь приймаються до 8 грудня 2017 р., після чого всі заявки випадковим чином перемішуються і кожен учасник отримує повідомлення з побажаннями про подарунок та адресою члена Секції, якому має зробити подарунок.

Розсилка листів з контактними даними для Анонімних Дідів Морозів буде здійснюватись – до 12 грудня. Подарунки необхідно вислати поштою не пізніше 20 грудня.

Для того аби взяти участь в Акції необхідно:

1. Бути дійсним членом МС УБА та сповістити про своє бажання взяти участь у новорічній Акції МС УБА, заповнивши відповідну форму до 8 грудня. Намагайтесь максимально описати в своєму листі що Ви хотіли б отримати, а що ні, або дещо про свої хобі, щоб Ваш Дід Мороз міг підібрати подарунок, який Вам точно сподобається!

2. До 12 грудня Ви отримаєте інформацію про члена Секції, для якого Ви станете таємним Дід морозом (і тсс, то має бути секрет!).

3. Придумати і передати поштою до 20 грудня (або іншим шляхом) подарунок обраному члену МС УБА до Нового 2018 року. Віднесіться до обрання подарунку з душею та пам’ятайте, що це не спосіб позбутися речей, які Вам не потрібні. Ви також залишаєте за собою право вказати своє прізвище на подарунку чи залишатися анонімним Дід Морозом. Просимо Вас зберігати трек-код своєї посилки на випадок якщо посилка загубиться.

4. Викласти фото чи подяку Вашому анонімному Дід Морозу на офіційну сторінку МС УБА у Фейсбук.

Кожен член Секції може стати анонімним Дідом Морозом, треба лише виявити бажання та фантазію. І пам’ятайте, давши згоду стати Дід Морозом і не виконавши обіцянки, Ви залишите когось без подарунка і тим самим засмутите колегу, який чекає на новорічний сюрприз.

Отже, не зволікаємо і долучаємось до Акції!

Переглянуто 384