• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Понеділок, 30 жовтня 2017 17:08

Конкурс статей у Вікіпедії «Культурна спадщина та видатні постаті краю»

Європа оголосила 2018-й рік Роком культурної спадщини (Year of Cultural Heritage), а в Україні Кабінет Міністрів підтримав проект указу Президента України про оголошення 2018 року Роком охорони культурної спадщини.

6f4bb843780646d6b7312e683a939df3Бібліотечна спільнота, а саме Молодіжна секція Української бібліотечної асоціації, та дописувачі Вікіпедії планують організувати конкурс із написання статей про культурну спадщину, а також про видатних постатей та уродженців краю.

Але перед цим ми хочемо провести анкетування, метою якого є встановити рівень зацікавленості бібліотек у проведенні такого заходу.

Отже, якщо Ви плануєте у наступному році взяти участь у конкурсі «Культурна спадщина та видатні постаті краю», просимо Вас заповнити цю електронну форму до 30 листопада 2017 року.

Проведення конкурсу заплановано на березень 2018 року (попередні дати з 19 по 25).  На запит бібліотек-учасниць, досвідчені редактори Вікіпедії зможуть провести навчальні заходи у Вашій бібліотеці, але можливості організаторів забезпечити навчання на місці є обмеженим, тому деякі бібліотеки-учасники повинні будуть навчитися самостійно за допомогою онлайн-матеріалів, які рекомендуватимуть організатори. Участь у конкурсі можуть брати бібліотекарі та відвідувачі бібліотек. Активні учасники будуть відзначені призами та сувенірами.

Ініціатор та головний організатор конкурсу Ольга Нестеренко, співробітниця Херсонської централізованої бібліотечної системи, член Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації, вікіпедистка та член Правління ГО «Вікімедіа Україна».

З додаткових питань звертайтесь: khersoncbs@gmail.com.

Переглянуто 1636