• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Saturday, 08 August 2015 00:00

Конкурс відеопоезії «Літературні читання»

Поезія — це завжди неповторність,

Якийсь безсмертний дотик до душі.

Дійсно, поезія вважається одним з найпрекрасніших витворів мистецтва. Поетичні рядки супроводжують людство багато століть. Віршованими рядками можна зачаровуватись, надихати інших на нові звершення, або й заспокоювати та змушувати задуматись над життєвими істинами. Поезія може бути зброєю, але й може бути доказом щирості почуттів. 

Згідно досліджень, читання та вивчення поезії вважається чудовим засобом для тренування мозку і пам'яті. А вміння декламувати вірші корисне для розвитку голосового апарату, навчання говорити інтонаційно та зі змістом.

Молодіжна секція УБА не змогла оминути увагою це літературне та мовне мистецтво. Саме тому, МС УБА оголошує новий конкурс - конкурс відеопоезії "Літературні читання".

Конкурс проводиться з метою:

- популяризації у суспільстві  книги, читання і власне поезії;

- активізації діяльності бібліотек з популяризації читання і книги серед громади з використанням сучасних технологій та інноваційних форм роботи;

- сприяння розвитку інтелектуальних і творчих здібностей молодих бібліотекарів  та  творчої  молоді України;

- формування серед молодих бібліотекарів та творчої молоді умінь художнього читання, режисерських навичок та акторської гри.Відеопоезії

Конкурс проводиться з 01.09.2015 р. по 30.11.2015 р.

До участі у Конкурсі запрошуються молоді бібліотекарі та творча молодь України (до 35 років включно).

Для участі у конкурсі учасники розміщують відеороботу на YouTube та заповнюють онлайн-заявку, вказавши посилання на цю роботу.

Заявка на участь подається від фізичної особи, один заявник може представити на конкурс не більше трьох робіт. Заявку на участь у Конкурсі необхідно заповнити відповідно до форми через сервіс Google-форма.

Підведення підсумків конкурсу відбудеться до 25 грудня 2015 р. 

Партнери конкурсу: Goethe-Institut в Україні та Режиссер.орг.

Автори робіт німецькою мовою чи перекладів німецьких авторів отримають спеціальні призи від Goethe-Institut в Україні. Головний приз від Goethe-Institut в Україні - безкоштовний курс німецької мови під час зимового семестру. Навчання починається з 2.12.2015 р. Карта центрів вивчення німецької мови тут. Німецьку літературу ви зможете знайти у бібліотеці ГІ Київ, у бібліотеках партнерах, та у електронній бібліотеці.

Положення про конкурс дивіться за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтесь до адміністратора конкурсу Юлії Майстренко, члена МС УБА.

Read 3743 times