• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Понеділок, 25 травня 2015 00:00

Конкурс фотографій «Я – молодий, сучасний бібліотекар» - 2015

Минулорічний конкурс фотографій «Я – молодий, сучасний бібліотекар»! наробив багато галасу у бібліотечному середовищі.  Його критикували, коментували, атакували фотками та членством у Молодіжній секції УБА. Фотографії дійсно дивували професійністю, тому ми вирішили не зупинятись і продовжити роботу у межах соціального напрямку Секції.

грудень

У 2015 році хочеться отримати щось особливе, нестандартне і креативне, тому, відповідно підхід до фотоконкурсу буде більш творчий. Тепер потрібно буде продумати образи для фотосесії, де кожна деталь, аксесуар, одяг, місце у стінах Вашої бібліотеки мають відповідати обраній Вами темі.

Орієнтовні теми фотозйомки:

1. Лайт-версія: романтичний стиль, ніжна дівчина, маленька дівчинка, лялька.

2. Гламур: елегантний і вечірній стиль, fashion, богема (розкіш, шик).

3. Казка: лісова німфа, богиня, принцеса, гейша, ангел, казковий персонаж.

4. Колорит: етнічний стиль, національний колорит.

5. Пацанка: ковбойка, рокерша, бойфренд-стайл.

6. Спорт: фітнес, мілітарі (військовий), сафарі, туристичний, екстремальний, йога.

7.Строгість: неприступна красуня, супермодель, бізнес-вумен,  вчителька.

Оберіть один або декілька образів (відповідно до запропонованих тем), в яких саме Ви хочете себе закарбувати на знімках. Не ховайте в собі ідеї, розкажіть про них. Ідей насправді безліч – тому  не бійтеся і не лінуйтеся фантазувати і творити! 

12 кращих фотографій переможців фотоконкурсу будуть опубліковані в календарі на 2016 рік. Макет календаря буде наданий всім бібліотекам України для його друку тими, хто зможе це зробити.

ГОЛОВНА УМОВА – Ви повинні бути присутнім на фотографії.

ПРАВИЛА ФОТОКОНКУРСУ:

До участі в конкурсі допускаються фото на тему «Я – молодий, сучасний бібліотекар». Фото повинні бути оригінальними і яскравими, відповідати запропонованій темі!

Але тепер це не просто фотоконкурс, а ще й створення  банку бібліотечних фотографій, які можна буде не просто переглядати, а завантажити собі і використовувати при реалізації бібліотечних проектів та професійної діяльності, реклами тощо усій бібліотечній громаді.

МЕТА КОНКУРСУ

Добір кращих світлин молодих бібліотекарів у бібліотеках України для популяризації у мережі Інтернет, видання календаря та створення банку фотографій, стимулювання професійного і творчого зростання бібліотечної спільноти.

УМОВИ:

1. Кожна робота приймається в електронному вигляді у форматі JPEG, мінімальний розмір фото від 800 Кб. Файли надсилати на електронну адресу керівника проекту Білій Ларисі (Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А.Тімірязєва) seagal2002@ukr.net

2. Кількість робіт від одного учасника – не більше 3-х (трьох).

3. Участь у конкурсі можуть взяти тільки дійсні члени МС УБА.

4. Термін закінчення прийому робіт – 31 серпня 2015 року.

5. Окрім фото необхідно надіслати інформацію про учасника конкурсу: ПІБ, номер членського квитка УБА, місце роботи, посада, контактний телефон, e-mail.

6. Пам'ятайте про авторські права! (обов’язково вказати ім’я автора фото та тему фотосесії).

До участі у конкурсі НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ:

1. Фото, які можуть образити інших учасників конкурсу.

2. Фото рекламного характеру.

3. Фото, оброблені в фоторедакторі.

4. Фото і кліпарти, викачані з Інтернету: це мають бути Ваші авторські фото.

Надіслана Вами фотографія буде модеруватись, після чого буде опублікована на сторінці МС УБА в Facebook (при виконанні вищевказаних правил). У разі порушення правил фото буде видалено.

Фотороботи, які пройдуть попередню модерацію, будуть доступні для всіх на сторінці МС УБА у Facebook, де відповідно буде відбуватись відкрите голосування, 6 фоторобіт, які наберуть найбільшу кількість голосів увійдуть до календаря, і ще 6 робіт будуть відібрані окремо, шляхом закритого голосування адміністрації МС УБА.

Визначення переможців конкурсу відбудеться в період з 1 вересня по 25 вересня  2015 (включно).

Організатори мають право використовувати отримані на конкурс роботи з метою популяризації в інших проектах Молодіжної секції УБА та створення фотобанку робіт Секції.

 

* Організатор залишає за собою право не прийняти роботи, що не відповідають загальній концепції і цілям фотоконкурсу. 

 

Переглянуто 2459