• +38(097) 657-25-40

Підтримати секцію

Читай! Формат не має значення!

66ada818b7Молодіжна секція УБА підтримує проект «Читай! Формат не має значення!», ініційований Асоціацією в 2013 році. Проект спрямований на підтримку вдумливого читання в будь-якому форматі (друкована чи електронна книга).

Сайт проекту: www.anyformatread.org.

Координатором проекту від МС УБА є Федоренко Оксана (Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім.Д.І.Чижевського). 

Проте кожен з Вас може долучитися до цього проекту!

Якщо Ви любите шукати цікаву інформацію про те, що варто почитати, які книжкові новинки з’явились в Україні та світі, та вважаєте, що у сьогоденні не настільки важливо З ЧОГО ти читаєш, як ЩО ти читаєш!  Тоді нам з Вами по дорозі пошуку цікавинок для наповнення сайту проекту.

На разі, існують такі категорії сайту, у яких не завадить Ваше бажання наповнити їх цікавою та актуальною інформацією:

- Графіка (там ми викладаємо книжкові мотиватори);

- «Читай у бібліотеці» (тут можуть бути анонси книжкових заходів, які проходять у Ваших бібліотеках, пов’язані з промоцією читання, а також статті про книжкові новинки та підбірки, цікаві читачам);

Відео (Ви можете надсилати посилання на кращі свої та улюблені відеотворіння, які ми будемо розміщувати на сайті);

- Дослідження (тут подані дослідження книжкового читання, як Всеукраїнського чи світового значення, так і регіонального, місцевого чи, навіть, районного охоплення);

- Посилання на електронні книжкові колекції та онлайн-бібліотеки.

Пропозиції та цікаві матеріали надсилайте на пошту координатора проекту: ok.fedorenko.kr@gmail.com.

Рекламуйте проект серед своїх читачів! Просуваймо гасло «Читай! Формат не має значення!» разом!  Адже проект потребує саме Вашої інформації!

 

Переглянуто 1144
Підтримати секцію Підтримати!
«Подати ідею/задати запитання» Подати!