• +38(097) 657-25-40

Підтримати секцію

Навчальні вебінари

Ми живемо у час, коли оперативність інформації вважається головним критерієм успішності. Задоволення потреб користувачів безпосередньо залежить від обізнаності, професійних вмінь бібліотекаря, який повинен володіти навичками з дизайну, іміджу, маркетингу. Такі навички слід постійно поглиблювати.  Сучасні технології дозволяють проводити інтерактивні заняття – вебінари.  

slider-4

Молодіжна секція УБА в цьому році відкрила новий напрям діяльності – навчальні вебінари. Серед учасників таких заходів як члени Асоціації, так і небайдужі до своєї справи бібліотекарі. Заняття проводяться у середньому раз на місяць, а гнучкість форми дозволяє за короткий строк проведення отримати максимальну кількість інформації та практичні поради за темою.

Що стосується тематики, то визначають її самі слухачі: секрети роботи у Photoshop, створення буктрейлерів, комікси у бібліотеці, адвокація та ін. Тренінги проводять спеціалісти, які володіють темою та можуть доступно донести інформацію до слухачів. Матеріал завжди простий, актуальний, креативний та послідовний. Кожен бажаючий може долучитися до організації та проведення вебінарів. Для цього треба просто уважно слідкувати за оголошеннями та вчасно реєструватися.

Відвідуваність заходів постійно зростає. З відеозаписами вебінарів можна ознайомитись на каналі YouTube Молодіжної секції УБА у плейлисті «Навчальні відео».

Приєднуйтеся і Ви до участі у навчальних вебінарах!

Інформацію про майбутні вебінари можна знайти на  Facebook.

Переглянуто 2056
Підтримати секцію Підтримати!
«Подати ідею/задати запитання» Подати!