• +38(093) 981-39-31

Підтримати секцію

Friday, 03 December 2021 04:31

Підсумки Всеукраїнського конкурсу «Творчий злет: молодий бібліотекар року» 2021

Під час Щорічної та звітно-виборної конференції ВГО Українська бібліотечна асоціація пройшло LIVE-ШОУ від номінантів Всеукраїнського конкурсу «Творчий злет: молодий бібліотекар року 2021».

9

За перемогу в Конкурсі змагалися:

Гулик Аліна, завідувачка Публічною бібліотекою Тур'ї-Реметівської сільської ради, Закарпатська обл.;

17

Шолохова Альона, завідувачка сектором рідкісних та цінних документів Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія;

20

Віжічаніна Лілія, завідуюча відділом наукової інформації та бібліографії Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара.

22 

Своїми доповідями про власний досвід роботи у бібліотеці, фіналістки Конкурсу вразили всіх учасників Конференції. Вони показали чудові приклади інноваційної роботи в офлайні та нові й цікаві форми роботи залучення аудиторії в онлайні та гібридному форматі під час карантинних обмежень. А ще, креативний і сучасний підхід до створення якісного контенту для популяризації послуг бібліотеки та джерел інформації, що знаходяться у бібліотеці. Робота молодого бібліотекаря складна, відповідальна та різнопланова у нинішню цифрову епоху. Тому, сумлінна активна праця, потенціал та заняття улюбленою справою доводять, що саме вони творять переворот у бібліотечній галузі України.

27

Переможницею Всеукраїнського конкурсу «Творчий злет: молодий бібліотекар року 2021» стала ГУЛИК АЛІНА, завідувачка Публічної бібліотеки Тур'ї-Реметівської сільської ради, Закарпатської області.

24

Щиро вітаємо нашу переможницю! Аліна стала справжнім відкриттям цього бібліотечного року та активною учасницею всіх заходів Молодіжної секції УБА, які відбувалися протягом року! Вона - бібліотекарка-активістка, яка наробила бібліотечного шуму на всю Україну. Своїми ідеями, бажанням, наполегливістю, розумом та результатами сколихнула шановне бібліотечне панство. Тепер про Публічну бібліотеку Тур'ї-Реметівської сільської ради знає вся Україна! А з таким потенціалом, скоро вона стане відомою і закордоном! За перемогу у Конкурсі її нагороджено дипломом від ВГО Українська бібліотечна асоціація, а керівник ТОВ «Бібліо.Центр» Ігор Огура подарував бібліотекарці року крутий, сучасний і багатофункціональний годинник.

34

Дівчатам-фіналісткам ми бажаємо працювати в тому ж дусі й завжди залишатися такими мегакрутими бібліотекарками!! Ви всі переможці!! Кожна з вас особлива і незрівнянна у своєму напрямку роботи. Тепер про вас та вашу якісну, цікаву та важливу роботу теж почула вся Україна і це тільки початок! Завжди залишайтеся такими ініціативними та творчими особистостями.

За участь у фіналі Конкурсу дівчат теж нагороджено грамотами від Асоціації. Усі учасниці отримають цінні подарунки від партнерів ВГО Українська бібліотечна асоціація. Книги «Українці XVZ: звички, смаки, побут» фіналісткам подарувала радіо- і телеведуча, сценаристка, громадська діячка Марта Мольфар, також книги подарували: керівник відділу корпоративних продажів Видавництва «Ранок» Євгеній Александров та менеджерка по роботі з бібліотеками Видавництва «Віват» Надія Кузінська. До свого подарунку вона ще додала цікаві кружки з написом «Королева книжкових полиць».

35

Приємний сюрприз підготувала для бібліотечної молоді і Президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація Оксана Бруй.

2

У 2019 році вона заснувала свою персональну премію для креативної молоді з регіональних відділень Асоціації. Цього року пані Оксана нагородила молодих бібліотекарок із Миколаївського відділення сертифікатами на суму 1000 грн. для придбання книг у видавництві «Лабораторія». Цінні подарунки отримали: провідна бібліотекарка бібліотеки філіалу для юнацтва ЦБС для дорослих міста Миколаєва Дар’я Яцкевич та бібліотекарка першої категорії абонемента для юнацтва ЦМБ ім. М. Л. Кропивницького Олександра Ромашова.

37

Ми горді за те, що маємо таку обдаровану та творчу бібліотечну молодь! І впевнені в тому, що бібліотеки будуть процвітати й на далі, бо з такими професіоналами своєї справи, їхнім запалом та вогниками в очах вітчизняні бібліотеки будуть дуже стрімко розвиваються й інтенсивно оновлюватися на благо нам усім!

Відеозапис стріму Всеукраїнського конкурсу «Творчий злет: молодий бібліотекар року 2021» можна переглянути на сторінці Молодіжної секції у Facebook за покликанням: https://www.facebook.com/ula.org.ua/videos/861107057888245

Read 229 times